Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre?

Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

10 napja voltam együtt a barátommal. Konkrétan nem tervezünk babát, de ha összejön örülni fogunk neki. Semmi szokatlan nem érzek, viszont a havi bajom most teljesen más mint szokott lenni. Sötét barna kis folt.

Ez esetleg utalhat terhességre? Tesztet még nem csináltam, nem tudom mennyire lenne megbízható .


2023. márc. 2. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Predictor early tesztet màr meg lehet próbálni.

Egyébként lehet beágyazódási vérzés, igen.

2023. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a beágyazódásnak nem korábban kellene megtörténnie?
2023. márc. 2. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem terveztek gyereket miért nem védekeztek? A csávó nem biztos, hogy örülni fog, ha csak jönni fog. Tudod, ha a cucc bemegy abból bármikor lehet gyerek. Nem tudom mit vársz. Plazmatévét?
2023. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindketten örülnénk, ha terhes lennék. Ezen nem aggódok. Én bízom benne, hogy az vagyok. Épp ezért nem védekeztünk. És máskor sem tettük. Csak azért írtam, hogy nem tervezzük, mert pl én nem számolom a peteérést, vagy hőmérőzöm magam. Ha jön akkor jön, és örülünk majd neki.
2023. márc. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!