Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árt a mammográfiai vizsgálat,...

Árt a mammográfiai vizsgálat, ha a terhesség elején vagyok?

Figyelt kérdés
Elmentem az orvoshoz, mert nagyon fájtak a melleim. Akkor még nem tudtam, hogy babát várok, ő pedig még nem érezte. Most már tudom, hogy kb 3 hetes várandós voltam, amikor nála jártam. Mivel volt egy kis fájdalmas csomó a mellemben, így elküldött mammográfiára, de ezek szerint az bizony nagyon is jóindulatú csomócska:) Jan. 9-re kaptam időpontot, addigra kb 6-7 hetes leszek. Még nem voltam az orvosnál, hogy közöljem a terhességem, de ártani nem akarok a kicsikémnek. Most mit csináljak? Dec. 3-án volt az utolsó mensim. Köszi a válaszokat előre is!!
2008. jan. 5. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem jo nem lehet a babanak a mammografia......rontgent se csinalnak olyankor ez meg hasonlo.

Szerintem szolj a dokodnak es mond le a programalast, a csomo lehet a baba miatt is...sot szerintem amiatt van.De a sajat biztonsagod erdekeben kerdezz egy szakertot.....bizzal benne, tudja o mi a jo neked...bocsi..nektek:-)

Minden jot es egeszseget:-)

2008. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor éppen egy orvos röntgensugárral készül bombázni a tested,mindenképpen szólni kell,h babás vagy.Így az eset súlyosságától főgg,h mi lesz a vége.(Pl egy balesetben rommátörted magad,nem úszod meg,ha tüdőszűrőre kellene menned,akkor eltekintenek tőle)
2008. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott a házidoki?
2014. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül elmentél?
2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!