Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak reggelig? Lehetséges a...

Várjak reggelig? Lehetséges a terhesség? Drága a DNS vizsgálat? Jan.2-án jött meg és 25. -én most újra, de nem olyan, mint a +szokott. Tampont se kell használnom, mert nincs annyi és barnázás inkább. Furán érzem magam, de az émelygés mástól is lehet.

Figyelt kérdés
Jan 8 és 10.-én voltam 2 különböző férfival,de 1ik se élvezett belém.Tudom felelőtlen voltam,de 24 évesen nem mennék abortuszra.Vettem tesztet,de félek ilyenkor becsaphat(Gabriel)
2009. jan. 27. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, csináld meg a tesztet, hátha megtudsz belőle vmt!

Egyébként nekem előző hónapban nagyon kevés vérzésem volt, pedig több szokott lenni, én is inkább tisztasági betétet használtam, kivéve 1*, nem voltam terhes. Szerintem más is lehet itt.

2009. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában hány naposak a ciklusaid? Mennyivel voltál mensi után?
2009. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pozitív lett.
2009. jan. 27. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor már csak azt kellene tudni kitől van. megtartod? és elmondod a férfiaknak?
2009. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valószínü,h +tartom.Az Apajelöltek tudják,de az 1ik a főnököm,a másik pedig a munkatársam.A főnökömnek családja van,a munkatársamnak viszont barátnője. Nagy butaságot csináltam,de igyekszem majd a babát rendesen felnevelni.
2009. jan. 28. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2 pasi közül valamelyik vagy közösen kérjék a DNS vizsgálatot, amint megszületett a pici. Gondolom nekik sem mindegy mekyiknek kell fizetnie gyerektartást.
2009. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!