Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszt,ami 25 erősségű,...

Bogica0616 kérdése:

X epil teszt,ami 25 erősségű, 2-3 napos menstruáció késéssel, délutáni mintából,csak fele olyan erős mint a kontroll csik. Viszont a 10 erősségű is csak halvány eredményt mutat. Lehet még ebből valami? Vagy elindult és lassan vége szakad?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 18:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Egy nap kesesnel ,az ugyanilyen tesztem,ugyanilyen erossegu pozitiv volt.Csinaltam 2db masik fajtat,hogy mind pozi lesz-e,de nyilvan az volt. Ha szeretned latni,hogy erosodik -e tesztelj meg egyet,de ne tesztelgess 2-3 naponta. Felesleges. Van egy szep pozi teszted,elmesz dokihoz amikor kell,ne kattogj a kemiain,en sztem ez nem kemiai. Lazits ,orulj a jelenlegi helyzetnek! :)
2023. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, ma reggel csináltam, de nem lett erősebb ugyan olyan.Probálok nem kattogni.csak hát él bennem a vetélés fájdalma.5 hét és nagyjából 2 naposan állt meg a fejlődés sajnos.
2023. márc. 5. 09:49
 13/29 anonim ***** válasza:

Megmutatod? Gondolom,hogy el benned ez a felelem,nehez elhesegetni ,felsz egy ujabb vesztesegtol,de probalj megnyugodni. Sajnos,az ami el akar “menni” elfog. Nyugodj meg! Kivanom,hogy minden rendben menjen. Egy lassan 17 eves lany es egy 7hos kisfiu anyukaja.

11 es voltam! :)

2023. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
2023. márc. 5. 10:47
 15/29 A kérdező kommentje:

[link]

A baloldali a mai.mintha még gyengült is volna a képen.Na tényleg nem tesztelték csak pár nap múlva.

2023. márc. 5. 10:50
 16/29 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ugy latom,hogy egy picit gyengult. :( nem sokat! En,a helyedben masikkal teszteltem volna! Ez x epil ugye?
2023. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen,ugyan olyan xepil. Csak ez reggeli.jobbnak kellene lennie. :(
2023. márc. 5. 11:31
 18/29 anonim ***** válasza:

Az xepil nekem se nagyon erősödött, sőt szerintem még annyira se volt erős mint a tiéd!

A predictoron és a kazettás facellén ilyenkor már erősebb volt a tesztcsík mint a kontrollcsík! Próbálj ki másik tesztet és ne idegeskedj:)

2023. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Vegyel egy masikfajta tesztet! Faccellet,vagy predictort! Ha csinalsz toltsd fel! Szoritok!! 😘
2023. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves biztatást. 2 nap és tesztelek. Majd felteszem.Hátha másnak is segìt. úgy látom az X epilre sok a kérdés
2023. márc. 5. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!