Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babonások! Rossz jelnek...

Babonások! Rossz jelnek számít ha rendelek könyveket a terhességről hogy tudjak készülni rá?

Figyelt kérdés

Tervezzük a babát, ezért szeretnék terhességről szóló könyveket rendelni és az első baba naplóját. Mivel én külföldön élek ezért haza a húgomhoz rendelem és ők tudnák

nekem ki hozni húsvétkor.


2023. márc. 6. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
😂😂😂😂 A gyökér szülő rosszabb a gyereknek.
2023. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Milyen felfogású emberek szülnek, fenomenális. Rossz jelnek számít, azt sugallja, hogy az agyad helyett káposztalé van.
2023. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

A babonában lehet hinni vagy nem hinni, tök mindegy, nincs hatással az életedre!

Viszont a stressz annál inkább! Ha nagyon ráfeszülsz a babaprojektre, akkor előfordulhat, hogy nehezebben jön össze a stressz miatt. Úgyhogy én nem rendelnék előre semmit! Babaholmit azért nem, mert még azt sem tudod fiad vagy lányod lesz. A terhességről szóló szakirodalmat pedig elvből nem, mert nincs 2 egyforma terhesség és lehet, hogy olyan információkkal paráztat be, ami soha nem fog veled megtörténni.

2023. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A terhességről bőven eleget olvasgathatsz az interneten, ingyen.


Babanapló?! Mikor még csak terhes sem vagy?! Minek?????

2023. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem babona kérdése, szimplán hülyeség... most ha esetleg még hónapokig nem esel teherbe akkor szerinted arra lesz szükséged, hogy ilyen könyvek vegyenek körül?

Amúgy nem azon múlik a terhesség hogy mennyire leszel "szakértő" a témában a könyvekből.

2023. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem hulyeseg es most ezert lehet lepontoztok, de vallalom. Nyilvan mindenki tudja, hogy csak konyvekbol nem lehet felkeszulni mindenre, a valosag gyakran mas, de miert ne olvashatnal, ha ahhoz van kedved?


En banom, hogy a terhesseg elott nem olvastam eleget, mert brutalisan szar terhessegem volt, sokaig hanytam, utana allandoan migrenem volt, olvastam azert 2-3 konyvet, de ezeket is nehezen, egyszeruen olyan szar volt minden egyes napom a vegeig, hogy alig tudtam koncentralni barmire is!

Inkabb videokat neztem, amirol tudtam, arra jobban figyeltem.

Szerintem batran olvass, en biztatlak ra :)

2023. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Én nem rendelnék előre ilyen könyveket.

Ha nem is hiszel előre a babonákban, ha mégsem sikerül hamar a baba utólag úgyis magadat fogod hibáztatni hogy biztos azért, mert megrendelted a könyveket.

2023. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha direkt rendelsz könyveket, az hogy lenne már bárminek a "jele"? Szerinted aki terheskönyveket olvas, az mind elvetél meg beteg gyereket szül, vagy hogy gondoltad??

Ne már.

2023. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!