Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal aktus után késik a...

Barátommal aktus után késik a menstruációm , pánikolnom kéne?

Figyelt kérdés
Ítélkezés nélküli válaszokat szeretnék először is :,). Fiatalként barátommal nem olyan rég aktusom volt és nem ment el és a guminak se volt semmi baja ;nem volt lyukas se semmi de 9. Napja késik és nagyon pánikolok :,). Az még oké hogy nem állt be rendesen de eddig max 5 napot késett és ehhh . De anyámnak erről nem merek szólni mert a pokolig átkozna :,). Ez így normális vagy mit kéne ilyenkor tegyek? Mennyire gázos a szituácio?

2023. márc. 10. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Teszt, orvos (?)
2023. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet.
2023. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Megeszem a kalapom ha elmúltál 16 éves.
2023. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A stressz miatt is késik most már. Ha úgy történt ahogy írod, abból nem lehet gyerek. Anyukád is biztos értékelné hogy védekezel, ha tud a barátról. Nem hülye ő sem, tudja hogy nem csak fagyizni jártok össze.
2023. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
A szex fel tudja borítani teljesen. nekem is volt hogy több mint 1 hetet késett az első után
2023. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig pontos volt a menstruációm de mikor elkezdtem nemi életet élni késett... sokaktól hallottam ezt.

Szerintem vegyél egy tesztet bármelyik drogériában és legalább megnyugszol.

Helyes védekezés mellett biztos nem vagy terhes.

2023. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy ?
2023. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felesleges pánikolnod.

Legfeljebb ezután többet fogsz babaruha boltokba járni. Vagy akár leadható a kórházak anonim babamentő pontjain is.

2023. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!