Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt egy héttel...

Menstruáció előtt egy héttel kocsonyás, borsószemnyi átlátszó nyák? Mitől lehet? Előfordult már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Az ovulációm biztos, mai napig LH tesztelek.

2023. márc. 11. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire ne zsongd túl. Teljesen mindegy, mi volt, nem releváns.
2023. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Terhes vagy /s

Nem lehet ennyibol kovetkeztetni

2023. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Arra lettem volna kíváncsi, hogy okozhatja-e fertőzés, húgyúti gyulladás, ciszta vagy egy teljesen normális ciklikus dologról van szó?

Direkt nem írtam részleteket, hogy ne befolyásolja a véleményeket, tapasztalatokat, ha volt másnál is ilyen. Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, sok minden nem stimmel ebben a ciklusban sajnos, de addig is szerettem volna erről infót kapni, mert érdekes.

2023. márc. 11. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg a párodtól nem lehet valami? Nekem, ha lefekvés előtt vagyunk együtt és egész éjjel "bennem marad", akkor szokott olyan lenni, mintha termékeny nyák lenne.

Amúgy nem hiszem, hogy gyulladás/bármi baj lenne, amíg más tüneted nincs.

2023. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4 napja voltunk együtt utoljára 🥺

Ezért sem tudtam hova tenni. Nem viszket és nem fáj, nincs szaga. Nőgyógyász 3 hete látott utoljára. Ebben a hónapban borult az egész ciklusom, mindennel együtt, ezért gondoltam esetleg, hogy nagyobb baj lehet.

2023. márc. 11. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

De drága, egy alkalommal fordult elő, és mindössze egy borsószem nagyságú. Relax, ez SEMMI.

Sem fertőzés, sem húgyúti gyulladás, sem ciszta nem jár ilyesmivel, bugyutaság már a feltételezés is...

Semmi. Az égvilágon semmit nem jelent. Nő vagy, van hüvelyváladékod, ami hol ilyen, hol olyan. Ennyi. Ne ragozd túl.

2023. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙏☺️
2023. márc. 11. 13:08
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Van még hová fokozni a bugyutaságot! Mindig azt hiszem ez a plafon, és nem, van még lejjebb. Biztos valami hatalmas bajod lehet, mert volt egy borsónyi hüvelyváladékod. Biztos valami halálos kór! 🤦🏼‍♀️
2023. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mint mondtam! Szándékosan hagytam ki egyéb részleteket, ami miatt jövő héten felkeresem a nőgyógyászom. Nem ez az egyetlen problémám, de azt hittem valaminek a kísérőtünete lehet. Én kérek elnézést, ha addig is próbálok informálódni, ameddig nem kapok konkrét diagnózist egy szakembertől. Egy egyszerű kérdést tettem fel, egy olyan platformon, ami tudtommal arra van, hogy az emberek tapasztalatokat cseréljenek, kérdezzenek, ha valamiről nincs konkrét információjuk.

Köszönöm szépen, hogy ezért lebugyutáztál, amikor körülbelül öt sornyi információd volt az egészségügyi állapotomról, ez nagy bölcsességre vall 😏

2023. márc. 11. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

😂😂😂

Ja, oké, szóval idejöttél kérdést feltenni, hátha van valakinek tapasztalata, de szándékosan elhallgatsz részleteket, és ha azt mondjuk, hogy bugyutaság egy borsónyi átlátszó nyákdarabból végstádiumú rákra gondolni, akkor velünk van a baj. Jogos, igazad van, ki kellett volna találnunk az elhallgatott részleteket.

Javaslom, a doki dolgát se könnyítsd meg holmi részletekkel.

No, puffogj magadban tovább, neked nem érdemes segíteni.

2023. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!