Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt negatív, de a reggeli...

Teszt negatív, de a reggeli kávét kihánytam?

Figyelt kérdés

Szóval.

Ma reggeli teszt negatív.

Március 1.-én volt ovulációm. Clearblue szerint február 28.-án voltunk együtt.

Holnapra nem várom.

Teszt negatív.

Szombat óta görcsölgetek.

Előfordulhat, hogy a nem várt előtt valakinek negatív teszt, de később pozitív lesz?



2023. márc. 14. 07:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kérdező hülye, bocsi ;(
2023. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tünetek a termelődő HCG hatására jelentkezhetnek korán. Tehát ha a teszt negatív, nincs benned HCG, ami tünetet okozzon, azaz nem a terhességtől vannak ezek a panaszaid.
2023. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
89%
Azért az nagyon szomorú, hogy egyesek annyira teherbe akarnak esni, hogy a legszánalmasabb módon mindenbe belemagyarázzák, hogy a negatív teszt ellenére mégiscsak tutibiztos terhesek, mert... - és akkor itt jönnek a legkreatívabb érvek.
2023. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
88%
"Clearblue szerint február 28.-án voltunk együtt." 😂😂😂😂😂
2023. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Minden napra jut legalább egy ilyen "okos" nagyon terhes lenni akaró kérdező. Ezért is szeretem a gyakorit. És ezt is van, aki megdugja. Ő is ilyen értelmi színvonalú? Ha igen, akkor a világ nyolcadik csodája, hogy egyáltalán megtaláljátok egymás nemi szervét.....
2023. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább gastroenteritis lesz - rota, calici jellegű vírusfertőzés okozta gyomorhurut. Hányás nem csak terhességkor jelentkezik. Sőt, mondol jobbat, én egyszer sem hánytam a terhességem alatt. A 6.héttől a 10.hétig volt émelygés, de ennyi. Sajnálom, de ennyi idő elteltével már a 100 ftos gagyi teszt is virítana dupla csíkkal.
2023. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen alpari vagy kerdezo inkabb ne szaporodj! Van mar eleg a fajtadbol.
2023. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Biztosan egyesek ismernek egy anoním oldal alapján 😪🤣

Istenem.

Kedves 24. Ezen mi a vicces? Ovulációs teszt. Clearblue. Netán a szövegértelmezéssel van gond?


Azért vagyok alpári, mert itt egyesek már egy egyszerű kérdésre is úgy válaszolnak, hogy megaláznak a sárga földig? Kit érdekel hányadik ugyanolyan kérdés? Nem az az oldal neve hogy "gyakorkérdések"? Talán magyarázzam el néhány IQ fighter-nek, hogy mit jelent a gyakori szó?

Ezek a nők, akik itt rendre beszólnak másoknak, minden egyes kérdés alatt emberileg a béka feneke alatt vannak. Mind IQ mind EQ szintjük nulla. Kétségbe esett nők írnak ide. És szerintem nem tart sokáig egy egyszerű kedves választ adni. Ha azt nem tudnak akkor inkább ne is adjanak választ. Egy kerdezőnek sincs szüksége arra, hogy belerúgjanak. De komolyan elvileg anyák írkálnak ilyen lenéző, degradáló válaszokat?

Ha ezek a nők gyereket nevelnek nem csodálkozom az iskolai bántalmazásokon. Ha ezen az elven nevelik a gyereküket. Ezek a gyerekek aztán folytatják amit a szüleiktől látnak.

Szóval igen, lehet, hogy a válaszom alpári, de nem rosszabb mint itt egyes nők kommentjei!

2023. márc. 15. 15:39
 29/41 A kérdező kommentje:

Ó. És a tesztem másnapra pozitív. 😉

Beszéltem az orvosommal , aki elmondta, hogy igenis vannak olyan nők, akiknél később és lassabban duplázódik a HCG.

De kedveseim, köszönöm, hogy látatlanban mindneki orvosi diplomát szerzett, és távolról is látja a méhemet.

Ja és még valami. Igenis a korai terhesség is okozhat hányást. (Nekem pl. Az, hogy éhgyomorra ittam a kávét, és sok lett a savam)

Hölgyeim, olvassatok, mielőtt ilyen fantasztikus tanácsokat adtok úgy, hogy csak a saját tapasztalatotok van hozzá.

Nem mellesleg, én lehet, hogy alpári vagyok. De a gyerekemet végtelen tiszteletre és empátiára tanítom!

2023. márc. 15. 15:48
 30/41 anonim ***** válasza:
86%
Jó, jó, gratulálunk az ikrekhez, természetesen elhiszünk mindent az utolsó betűig a sztoridból.
2023. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!