Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt negatív, de a reggeli...

Teszt negatív, de a reggeli kávét kihánytam?

Figyelt kérdés

Szóval.

Ma reggeli teszt negatív.

Március 1.-én volt ovulációm. Clearblue szerint február 28.-án voltunk együtt.

Holnapra nem várom.

Teszt negatív.

Szombat óta görcsölgetek.

Előfordulhat, hogy a nem várt előtt valakinek negatív teszt, de később pozitív lesz?



2023. márc. 14. 07:21
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Remélem ezt is félre értelmezi valaki.

Így inkább kifejtem az ostobábbaknak: Nálam már most savat okoz valami, ami eddig soha nem fordult elő. Ez okozta a reggeli rosszullétet. Nem a HCG.

Nem mellesleg a doktornő igen jót kacagott, amikor megmutattam az itteni válaszokat. Mondta, hogy ha jót akarok, nem az itteni igen okos emberekre hallgatok, mert pár nőnek újra kellene járnia az általános 4.osztályt ....

2023. márc. 15. 15:54
 32/41 anonim ***** válasza:
94%
Ezen én kacagok, hogy a telefonod odanyomod egy doki elé.
2023. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Pont érdekel, hogy egy emberileg nulla mit hisz el, és mit nem.


Vérvétel és ultrahang korai. Így fene tudja, hogy ikrek lesznek-e. De gondolom ezt is pont tudod.

Ahogy minden korábbit...😁

2023. márc. 15. 15:57
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

"Vérvétel és ultrahang korai." Dehogy korai, az ilyen csodákat simán mutatja!🤣


De akkor hogyan állapította meg _MA_ a doktornő a terhességet, ha még vérvételhez is túl korán (sic!) van?

2023. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező, te aztán szerencsés vagy!

Tegnap reggel jött nemvárt előtti napon a semmiből ez a hányás, és rögtön kaptál március 15-ére terhességmegállapításra időpontot...

Add meg, kérlek a doki elérhetőségét, váltanék. Sajnos az enyém nem ilyen gyors, se állami ünnepen nem rendel, se terhességet nem tud megállapítani nemvárt napján.🙄

2023. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Te ki a f@sznak kepzeled magad,hogy idegen anyak neveleset szolod le?nem is ismersz itt senkit,nem tudod ki hogy neveli a gyereket...szerintem a doktorno meg eppen azon kacagott,hogy az orra ala nyomtad a telefont.full retardaltnak nezett,csak intelligens es nem akarta mondani...

Magyarorszagon rendelnek az orvosok marcius 15.-en a nemzeti unnepen?ez igen...

2023. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg nulla pedig te vagy...leszolsz mindenkit,lenezel mindenkit a sarga foldig.nem szegyenled magad?

Ki vagy te?ha meg nem vagy kivancsi mas velemenyere huzz el az oldalrol...itt mindenki leirhatja a velemenyet ha nem tudnad,meg akkor is ha ez neked nem tetszik

2023. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2023. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Azta eddig terhességről se volt szó, most már hirtelen másnapra ikreket várhatsz ez igen remélem kamu az egész!!🤣🤣🤣
2023. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

#39

Nyugodt lehetsz, csak szórakozik unalmàban. Ráér hülyeségeket kamuzni.

2023. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!