Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció minőségéből...

Ketteske kérdése:

A menstruáció minőségéből lehet következtetni a nyálkahártya vastagságára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha sok a vér, akkor vastagabb volt a nyálkahártya, ha kevés, akkor vékonyabb. És vajon az is számít, hogy hány napig tart?
2010. okt. 6. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól gondolod. Ha kevesebb a vér, azt jelenti, hogy vékonyabb a nyálkahártya.

Amikor a ciklusom 11. napján 3 mm volt a nyálkahártya, akkor csak 1 napig tartott a menzeszem.

2010. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a vér mennyisége a nyálka vastagságát tükrözi, viszont az távozhat intenzíven pl. 3 napig, vagy lassabban pl. 7 napig.

Viszont azt nem tudom, hogy melyik a jobb, ha alvadt véres vagy ha folyékonyabb, hígabb?!

Bocsánat, hogy belekérdezek a kérdésedbe! Ne haragudj.

2010. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves utolsó, dehogy haragszom, így legalább többet megtudok a témáról :)
2010. okt. 6. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
hát valami ilyesmi az biztos, ha több akkor vastagabb, egyszer sajnos engem a mentők vittek be, mert reggel felkeltem és úgy kezdtem a napot, hogy két tenyérnyi alvadt vér ESETT ki belőlem, onnantól folyt belőlem a vér és úgy begörcsöltem, hogy mozdulni se bírtam.(bocsi a részletekért) bevittek a kórházba, méhen kívüli gyanúval, de amikor közölték, hogy nem vagyok és voltam terhes akkor egyszerűen annyit mondtak, hogy egy sima mensi csak "kicsit" erősebb. hát mondom köszi
2010. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor én cáfolok, nekem a mensim három napos összesen, első nap ömlés akkor leválnak a nyálkahártya darabok, vaskosak, vastagak, másnap közepes három betét elég egy nap, harmadik nap meg pecsét és kész, a nyálkahártyám félidőben szokott lenni 14 mm..mensi előtti nap legutóbb akkor nézett a doki 20mm volt..tehát nálam nem függ ezzel össze.Azért azt megjegyzem mensi előtt három napig törlésnél pecsételek, nincs hormongondok, nézték vérvételen, doki szerint azért mert vastag és amikor fellazul már kezd a vér távozni de ez még kis menyiség ezért alvadt, barnás folyás van tőle.
2010. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor a mennyiségen van a hangsúly, mint azt az utolsó válaszoló is tapasztalja, és mindegy hogy az hány nap alatt távozik. Okosabb lettem, köszönöm mindenkinek.
2010. okt. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!