Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo menstruáció szerű...

7. dpo menstruáció szerű görcs jelzett valakinek beágyazódást?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Beágyazódás járhat másfél napja tartó görccsel vagy inkább pms tünet?


2023. márc. 17. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
A beágyazódást nem lehet érezni. Sajnálom.
2023. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez személyenként eltér. Van aki érzi van aki nem. Így nem határolódok el egyik oldaltól sem.

De felelőtlenség kijelenteni, hogy ilyen nem létezik, amikor többízben olvashatunk olyat, hogy valaki érezte és az orvosi oldal is tele van ezekkel, ha beírod.


Mindegy is, a kérdésem úgysem ez volt, de a “ténymegállapítást” köszönöm

2023. márc. 17. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Magad megválaszoltad a kérdésedet most. Akkor mit is szeretnél tudni???
2023. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt, hogy a másfél napig tartó görcs jelezhet-e beágyazódást, valaki tapasztalt-e ilyen hosszan görcsöt beágyazódás ideje alatt vagy inkább pms tünet már ez a hosszan görcs.

Így már számodra is egyértelmű a kérdés vagy átfogalmazzam még egyszer, hogy biztosra menjünk?


Egy szóval nem kérdeztem azt, hogy létezik-e beágyazódási fájdalom, de hátha így eljut a pontos kérdés olyanhoz is, aki hajlandó a feltett kérdésemre is válaszolni és nem csak itt unatkozik és kötekszik.


Sok kérdőjel agresszióra vall. Ideges vagy? Tudok segiteni?

2023. márc. 17. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Ennek a kérdésnek semmi értelme így sem. Ha szakmailag kompetens választ szeretnél, akkor kérdezz meg egy nőgyógyász szakorvost!
2023. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem azzal járt mindegyik terhesség,de jobban inkább utólag tudja az ember a különbséget,hogy az lehetett a beágyazódás.Második,harmadik terhességnél nekem pecsételéssel is járt.Ugye nem vagyunk egyformák...Nekem még olyan volt,hogy forrónak éreztem a derekam,a petefészekeim szurkáltak,utólag tudom a különbséget,mert a többi hasonló tünet a ciklus második felében nem ilyen volt!

Ha van kedved,írd meg,hogy az volt-e😊

2023. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp. Következő ciklusban indul az inszem, úgyhogy reménykedünk nagyon. :)
2023. márc. 17. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha ennyire figyelgeted magadat, nem fogsz teherbe esni. Ne dilizz bele, mert terhesebb nem leszel, de a rágörcsölés csökkenti a teherbeesés esélyét!
2023. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező sikerült akkor a baba?
máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Igen sikerült, várandós voltam. Viszont elvesztettük őt 10 hetesen.


Azóta összejött a szivárvány babó, ma vagyok kereken 38 hetes 😊

máj. 5. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!