Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés vagy...

Beágyazódási vérzés vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm jan.9. volt.28 naposak a ciklusaim. Január.30-án voltunk együtt a férjemmel. Sajnos elszakadt az óveszer. 21-én bevettem egy Ellaone esemény utáni tablettát.Ovulációt nem követtem,csak a nyákot figyeltem,ami 21-én volt tojásfehérje szerű.Ma jelentkezett egy minimális rózsaszínes,vérrel festenyzett folyás. Minimális.Ez beágyazódás lehetett vagy már a menstruáció? 2 nap múlva kellene megjönnie. Csináltam reggeli első vizeletből egy Predictor Early tesztet,az teljesen negatív lett.
2023. febr. 3. 10:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Január 20-án voltunk együtt,a 30.elírás.
2023. febr. 3. 10:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 nap múlva kéne megjönni, akkor ez nem beágyazódásos vérzés. Az korábban lett volna. Az esemény utáni tabletta meg fogja zavarni a vérzésedet legalább egy fél évre.
2023. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es. Igen tudom,de sajnos most életünk ezen szakaszában nem lenne jó,ha most jönne a 3. baba. Soha nem vettem még be esemény utani tablettát,ez az első és garantáltan a legutolsó alkalom is...
2023. febr. 3. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Beágyazodás biztos nem az előbb lett volna. Ez már menszesz előjele lesz.
2023. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabitól produkálhatsz szokatlan dolgokat. De biztos nem beágyazódás.


A 'festenyzett' amúgy létező szó?

2023. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös. Igen létező szó. Orvosi szakkifejezés.
2023. febr. 3. 12:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok volt. Megjött.
2023. febr. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!