Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaphatok pár véleményt?

Kaphatok pár véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam sok kérdés volt már hasonló, de minden eset egyedi, így gondoltam én is kérek pár véleményt. Olyan rendesek, biztatóak szoktatok lenni itt egymással. Én meg kicsit bonyolultnak érzem a helyzetem és nem is vagyok lelkileg a helyzet magaslatán.

Februári menstruáció után belevágtunk a babaprojektbe. Március közepén kellett megjönnie, meg is jött, elég erősen, kis darabkák is. Eleve 4 napig szokott tartani erősebben, aztán szép lassan szokott elmúlni. De ez esetben 3 napig tartott, bár inkább csak 2 és fél napig, aztán mintha elvágták volna és utána semmi. Ettől függetlenül úgy voltam vele, megjött, így biztos nem lesz baba. Hozzátartozik a történethez hogy februárban kb egy héttel a babaprojekbe vágás után, egy nagy traumán estem át, az édesanyám a szemem láttára halt meg. Kicsit erre is gondoltam hogy ezek után természetes ha más a szervezetem, más a menstruáció. Ráadásul a történtek miatt, a ciklusban alig voltunk együtt és úgymond nem valószínű hogy peteérés szempontból jó időben. Inkább előbb és később. A menstruáció előtti napon csináltam egy tesztet azért mert orvosi vizsgálatra kellett mennem és biztosan kellett tudnom hogy nem vagyok terhes, direkt ezért is volt időzítve a menstruáció várható idejére a vizsgálat. Az akkor negatív volt (március 14-én). Viszont tegnap rám jött egy fura, mondjuk úgy megérzés, valahogy máshogy érzem magam. És belegondoltam hogy napok óta folyton pisilni kell, meg nem voltak a szokásos menszesz előtti tüneteim pl nálam mindig pattanásosodás stb szokott lenni. Most nem volt. Viszont sokat szurkált, feszült mostanában az alhasam. Ebbe is csak így utólag gondoltam bele, hogy már egy ideje jelen van ez az érzés. Ráadásul olyan vagyok mint aki folyton álmos, bár utóbbi lehet azért mert anyu halála óta alig alszok. Szóval vannak tünetek, de ezek akár a trauma miatti óriási megterheléstől is lehetnek. Mindenesetre elgondolkodtam és tegnap csináltam egy tesztet. Annyira halvány pozitív volt, hogy azt hittem képzelem, de a párom is látta. Ma is csináltam, az is hasonló. Valahogy nem tudom elképzelni hogy baba lehet. Szeretném, de nem tudom. Szóval összefoglalva volt egy szokásosnál rövidebb és furább menstruáció, volt egy hatalmas stressz, az elviekben számolt peteéréshez képest nem jókor voltunk együtt, ráadásul betegségem is van ami miatt állítólag kicsit kisebb a teherbeesés esélye (kortikoszteroidot szedek) és szerintetek mégis összejöhetett az első próbálkozós hónapban?

Később megpróbálom feltölteni a ma reggel lefotózott tesztet is, bár még nem tudom hogyan kell feltölteni, meg hogy látszik-e majd rendesen mert a képen nagyon halvány. (Most nem tudom, mert gépről vagyok az meg telón van.) Ha esetleg írtok és nem reagálok hamar, akkor elnézést, dolgozom, ritkán tudok felnézni. De most jól esett ezt kiírni magamból. Köszönöm előre is ha mondtok valamit.


2023. márc. 20. 08:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Kitartást!

kepkuldes.hu-n tudsz tesztet feltolteni :-)

Elkepzelheto h volt spontan peteeres is.

2023. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
40%

Sziaaa!!mivel nem.védekeztetek lehetséges a baba,mert van olyan aki ugye mensesel x hónapig is akár.

Ha időn belül nézted meg és ugy tényleg pozitív akkor az lehet baba!Varom a képet :)

2023. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

[link]


Ide tudsz tenni képet.

Csinálj egy predictor early tesztet, mert sajnos sok teszten akkor is van 2.csík ha nincs terhesség

2023. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerintem a stressz okozza ezeket a "tüneteket ". Az a teszt amin fotón nem látszik, az negatív. Főleg vannak bizonyos márkák, amik szintén mindig halvány pozitívnak hatnak, de csak élőben. Magad megnyugtatása érdekében várj pár napot, vegyél egy predictor early tesztet és reggel csináld meg. Ha az nem mutatja akkor nem vagy terhes. Kicsit szedd össze magad lelkileg, borzasztó érzések lehetnek most benned anyukád miatt! Őszintén sajnálom!
2023. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Időben néztem/néztük meg a tesztet. Konkrétan időzítőt állítottam be. Ugyanez a fajta teszt volt ami 14-én egyértelműen negatív lett.

De a tegnapin láttuk a 2. vonalat. Meg a mai teszten is. Sikerült feltölteni. Azt hittem a feltöltés sokat ront a képminőségen de én ezen is látom halványan. Ez a mai teszt.


[link]

2023. márc. 20. 09:56
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is annyira halvány
2023. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
David teszt?
2023. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús hogy ez pozitív. Ezeknél a teszteknel sokkal halványabb szokott lenni ami becsapos lehet. De a tiéd elég erős, színes csík.
2023. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

X-epil teszt.


Van már egy gyerekünk, mikor vele terhes lettem az ilyen x-epil teszt, akkor egyből egyértelmű volt. Mondjuk akkor nem is volt se vérzés, se semmi stressz. Kicsit félek most reménykedni. Per pillanat egy babát kb csodának élnék meg.

2023. márc. 20. 10:10
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel egy Predictort es azt csinald meg :)
2023. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!