Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki használta PG/53 termékenys...

Aki használta PG/53 termékenységi tesztet ír róla véleményt? Jobb mint a sima teszt? Gyógyszertárban kapható?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapható de nekem nem vált be:( Kb. 2000 Ft.
2009. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a hőmérőzés kisegítőjeként. A hőmérséklet által meghatározott napokon néztem vele csak. A két hónap után eredményt hozott. Mindig ébredéskor, még hőmérőzés előtt levettem a mintát, így mire végeztem a méréssel megvolt az eredmény is. Amikor volt pé, akkor kicsi vonalkákat lehetett látni, egyébként nincs vonal. A takarításánál vigyázni kell, nehogy szöszös legyn, mert az befolyásolja a látottakat.
2009. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam vele megelégedve. Nekem össze vissza mutatott. Pé környékén volt ugyan páfrány, de máskor is mutatott páfrányokat amikor nem kellett volna. Feladtam, inkább ovutesztet használok.
2009. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van de nem ér semmit sem .nem is foglalkozok vele 3 honapja már és ma pozitivat teszteltem 6 honapig kellett várnom a pocak lakomra:)))))))))))))))))
2009. márc. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vállaszokat!Úgy döntöttem inkább a sima teszt és a doki segítségét használlom.Kívánok mindenkinek pozitívat.A kismamának jó egészséget!
2009. márc. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!