Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napja késik, teszt negatív,...

2napja késik, teszt negatív, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
26naposak a ciklusaim, soha nem késik a menzeszem. Párommal próbálkozunk féléve, eddig sikertelenül. Kedden volt a nemvárt napja, hétfőn negativat teszteltem. Tegnap délelőtt is negativat teszteltem. Hányingerem van, émelygek, néha szédülök. A testhőm 37fok. Valaki járt hasonlóképpen és baba volt a dologban? (a teszteket nem reggelibol csináltam)

2023. márc. 23. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Hányinger, emelygés, szédülés jóval később jelentkezik annál, akinél terhesség okozza ezeket a tüneteket, hőemelkedés meg főleg nem terhes tünet. Inkább vírus ez.
2023. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor terhességi tünetek vannak, akkor mar jócskán magas a hcg szint, mivel az okozza őket.

Neked "tüneteid" vannak és negatív teszted.

Nem olyan bonyolult a képlet.

2023. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem terhesség! Pont ilyen tüneteim vannak és nem vagyok várandós. Vírusos megbetegedés lesz ez.


🙂

2023. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2nap késés után elkezdtem barnázni tegnap este, azóta is csak maszatol, vérzés sehol. Persze megvarom h mi lesz belőle. De nem lehetséges h kesobb volt peteeresem és most agyazodik?
2023. márc. 24. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy terhes vagy, de nem azért mert tüneteid vannak. Ezeket a tüneteket más okozza, ilyenkor nincsenek még ilyen tünetek annál, akinél terhesség van.
2023. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne nagyon reménykedj abban, hogy most "ágyazódik", mert ez hormongubanc lesz, azért maszatolsz.

A _beágyazódási_ vérzés- már akinek van - az egy alkalomnyi, kb. 100 forintos méretű rózsaszínes/barnás maszat.

Ne áltasd magad, csak nagyobbat koppansz.

2023. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tünetek ilyenkor nem jelentkeznek. Ez a mítosz, hogy "onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy hánytam" ez azoknak való, akik nem figyelik a ciklusukat, es fel sem tűnik nekik, ha 1-2 vérzés kimarad.
2023. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!