Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt már veled ilyen?

Történt már veled ilyen?

Figyelt kérdés
Minden jel arra utal hogy terhes vagyok. Csináltam egy Clearblue hétszámlálós tesztet és negativ lett. Oké szétszedem mert az akksi veszélyes hulladék és a tájékoztató is ezt irta. Nézem a tesztcsikon 2 csik van de halványabb az egyik picit mint a másik. Hétfőn ismétlem a tesztelést predictor earlyvel. Reménykedem mert a hőm sem esik le pedig a menzesz első napján mindig leesik nekem ha nincs baba 36,5re. Most is 37,2 vagyok de 37,5 is szokott lenni. Melleim nőttek egy méretet. Szagérzékeny vagyok, van hogy evés közben fog el az undor. Múlthavi menzeszem a szokott mennyiség fele volt.
2023. márc. 25. 08:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, még ha valóban terhes is lennél, amíg orvos nem állapítja meg a terhességet (6-7. hétnél előbb nem érdemes menni), addig is kell dolgozni. Vagy azt hogyan oldanád meg? Szabit veszel ki addig? Én is olyan helyen dolgoztam, ahol voltak veszélyes anyagok. Túl korán mentem orvoshoz, semmit nem látott, két hetet várnom kellett, addig jártam dolgozni. Annyi volt, hogy az olyan helyekre nem nem mentem be, ahol veszélyes anyagok voltak.
2023. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Kár, hogy a melleid helyett nem az agyad nőtt meg. 🙄🤦‍♀️ Nagy az isten állatkertje...
2023. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, ha a Clearblue digitális tesztet szétszeded, ott mindig 2 csík lesz, feketém-fehéren le van írva a tájékoztatóban, hogy az a helyes eredmény, ami a KIJELZŐN MEGJELENIK ÉS NEM KELL SZÉTSZEDNI a tesztet! Tehát nem vagy terhes. A tüneteket pedig az agyad produkálja, mert ha a terhesség álta termelődő HCG hormon lenne, akkor bizony a teszt is már pozitív lenne! Kérlek, ne álltasd magad, és ne olts le olyan embereket, akik válaszoltak a kérdésedre, csak azért, mert azt mondták, hogy nem vagy terhes és neked ez nem tetszik! Mert ha tetszik, ha nem, nem vagy az.
2023. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hüpit :)
2023. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, kérdező?
2023. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!