Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyrn különös, vicces dolog...

Milyrn különös, vicces dolog történt veled a szülés alatt/után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de elsö babánkat várom és szüléstörténeteket olvastam. Van köztük pár horror és van köztük pár nagyon vicces is.

Lenne esetleg kedvetek pár mulatságos története megosztani velem/velünk?

Elöre is köszönöm, ha nem estek neked :)



2018. aug. 21. 21:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* milyen bocsánat elírtam
2018. aug. 21. 21:33
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy kibújt a babám első dolga volt h lepisilt! Sírtunk és nevettünk egyszerre :)
2018. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Az enyém klasszikus... Baba megszuletett, elvitték megmérni, szülésznő kiabált be hogy 3900g, maradhat?


Vajúdás közben kisebbségi 15 éves lány mar látványosan szenvedett ordított, kiabált a másik szobából, b@ssza meg ez nagyon fáj, erre a szülésznő megkerdezte, hogy mikor befelé ment az nem fájt, mi?

2018. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ohh most mondom elöre nem én pontozlak le titeket. Tölem mindenki zöld kezecskét kap.
2018. aug. 21. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Mekkora alpári bunkó ez a szülésznő...
2018. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Az elég vicces hogy elneztek a nemet és nekialltam vitatkozni a szülésznő el h ne szorakozzon már velem...? Amúgy nekünk örök emlék es hát totál mindegy mert az volt a fő, hogy a végere mindenki egészséges legyen.


Ezen felul volt még h a párom mindenáron gázt akart szivni. Meg az apasszules szett kiszakadt a lába közt és együtt tagultunk. Oszinten?!? nálunk volt minden, mint a bucsuban.

2018. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Örök élmény, mikor 2 tolófájás közt én nyugtatgattam a remegő kezű férjemet. Másik szülésnél éjjel ébresztettem, hogy folyik a magzatvíz, erre elnyöszörögte, jól van, mindjárt elzárja, majd a másik oldalára fordult. 5 mp múlva kipattant az ágyból, hogy juj, akkor induljunk.
2018. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Méhszáj vizsgálat közben a doki másik kezét kaptam el véletlenül, mert az volt közelebb, és húztam oda magamhoz, tiszta erőmből szorítva azt... Nem szólt semmit.
2018. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután kibújt a kisfiam, jött a méhlepény kitolása, de a szülésznő valamit bénázott, és a nagy véres cafat felugrott a hasamra. Néztünk össze a szülésznővel, nevettünk, majd lekapta onnan.
2018. aug. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülès utáni x. nap 2 tabletta hashajtót nyomtak belèm.

Összef****m a folyosót, wc-ket, zuhanyzókat, hálóingemet. Többször is.

2018. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!