Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm ma az utcán megállt...

A barátnőm ma az utcán megállt, hogy "mennyivel kékebb, világosabb a szemed? . Ne nevessetek ki, babát tervezünk, késik is, de még nem teszteltem. Valakinek ilyen?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
:-D Valószínű a napfényben is láthatta világosabbnak azért EZ nem terhességi jel...
2010. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Tesztelj és akkor nem csak világos lesz a szemed hanem könnyes is !!


++++++++

2010. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Nekem meg olyankor a hajam zöldül be.....



:D lol ....nem hiszem h van össze függés...de sztem ha már késik akkor bőven lehet baba a dologba!! :))

TESZTELJ!!! ja és írd meg !!


Üdv: Zöld haj

2010. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,nekem a hajam lett narancssárga egyik napról a másikra,onnan tudtam :D
2010. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

De igen is van ebben valami! Mikor a barátnőm terhes lett, már a kimaradt menzi előtt három nappal mondtam neki, hogy terhes. Figyeljétek meg a szemeteket, sokkal nagyobb a fekete írisz(?), jobban kitágul, és körülötte egy folt van, mintha homályos lenne vagy vizes lenne. Nem tudom megfogalmazni. Ja, és ragyog a fekete a szemedben. És igazam lett. Mikor én terhes voltam, már teszt előtt én is tudtam, hogy sikerült, a szememen láttam. Most megint rajta vagyunk a babán (sajnos már 6 hónapja nem sikerült), de én úgy érzem, hogy ez a hónap sikeres volt. A szememen már látom. Szombatra-vasárnapra nem várom :-) Remélem igazam lesz!

Szóval jól figyeld meg a szemed, az mindent elárul:-)

És még egy példa. A kolléganőm is így vette észre a lányán, hogy terhes, pedig még el sem mondta neki. Ragyogott a szeme.

Írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye. Majd én is megírom.

2010. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ilyen butaságot kérdezni! Ha felmerült benned a terhesség lehetősége, pláne hogy késik is, akkor vegyél egy tesztet. Legalábbis én ezt tenném, nem tennék fel ilyen ostoba kérdést.
2010. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek látszódnak a szemen : öröm, fájdalom, bánat....de maga az nincs rá írva hogy terhes vagy :))) ettől persze ha valakit jól ismersz észre veheted talán!!!! de nem feltétlen....minden esetre kívánom h baba legyen
2010. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

16:31-es


Adjad alá a lovat,hadd csavarodjon csak bele.Jövő hónapban majd "kijött egy szőrszál a lábamon,terhes vagyok?" kérdéssel találkozhatunk!

2010. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

16:38-as

Nem kell bunkónak lenni! Én a saját tapasztalataimat írtam meg. Nem kell mindenkinél így lennie! Bocsi, hogy megírtam neki, hogy esetleg lehet esélye a babára ezek alapján! Ha nem akarsz, nem kell válaszolni. Nem írtam hülyeséget és nem írtam neki, hogy élje bele magát, csak azt, hogy nézze meg a szemét! Nem kellene lehurrognod semmit! Te is tehetsz fel még értelmetlennek tűnő kérdéseket és neked sem esne jól, ha ilyen válaszokat kapnál. Ennyit rólad!

2010. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Előző,ne haragudj de akkor is ostobaság,én meg sose tennék fel ilyen kérdést!
2010. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!