Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-an volt peteeresem, 22-en...

23-an volt peteeresem, 22-en voltunk együtt, mikor lesz a terhességi teszt eredménye reális?

Figyelt kérdés
Tudom, elmaradt mensinel. De leghamarabb? 10 dpo?

2023. márc. 29. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Két héttel aktus után.
2023. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha késik
2023. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk is pont így volt, peteérés előtti napon voltunk együtt, én kivártam a 2 hetet keréken, akkor már szép pozitív volt.
2023. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg késik. Semmi értelme előbb tesztelni. Itt láthatod a beteges tesztelők legjavát. Idegbetegek lesznek, belediliznek és nem egy pénztárca barát megoldás. Gondolom, azt a pénzt amit kidobsz felesleges tesztekre, szívesen költenéd a kisbabádra majd. Csinálj mindent úgy, ahogyan szoktál és ha terhes vagy, akkor úgyse fog megjönni.
2023. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2023. márc. 29. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Megértem hogy izgulsz de szerintem is várd ki hogy késsen a mensi. Mondjuk nekem az utóbbi 1-2 évben mindig reggel 5-kor jön meg (kb), nem tudom miért. És amikor a nemvárt napja volt fél hatkor felébredtem, hogy pisilni kell. Akkor rögtön csináltam is egy tesztet, pedig nem volt még igazán sok késés, csak ugye szerintem. Na az már halvány pozitív volt. Aztán 2-3 nap múlva teszteltem újra, és erősödött. Drukkolok neked!
2023. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Reális, ha a mensid sem jelentkezik.

Reménykeltő 12.dpo.

2023. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
10dpon mutathatja, nekem a predictor early minden esetben 9dpon már + volt
2023. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!