Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 16,40 nmol/l progeszteron...

A 16,40 nmol/l progeszteron szint a 20. ciklusnapon alacsony a teherbe eséshez, megtartáshoz? Dokihoz sajnos csak hetek múlva tudok az eredmennyel menni, addig szervet az ideg 😰

Figyelt kérdés
A prolaktin szintem 20. napon 404 Miu/l. 6. napon 181 Miu/l volt. (Utóbbira azt mondta a doki, nem okoz gondot. ) Első babot meg szoptatom.

2023. márc. 29. 21:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hétfőre kaptam időpontot a dokihoz, nagyon várom, hogy mi lesz, mit mond, javasol.

Igen, most valóban első nekem a baba. Így mindjárt 40esen. És a korábbi utronal/utána sem volt semmilyen rossz tapasztalat. De nagyon köszönöm az észrevételt! 🤗

2023. márc. 30. 12:46
 12/16 anonim ***** válasza:

"Mindjárt 40-esen" szinte biztos, hogy az utrogestan nem fogja megoldani a problémát.

Nem maga az alacsony progeszteron szint a probléma, hanem az ami az alacsony progeszteron szintet okozza, az pedig a rossz minőségű ovuláció. A világ összes progeszteronját beszedheted ha az idős, rossz minőségű, éretlenül kiszabaduló petesejted meg se tud termékenyülni.


Jó minőségű ovulációt kellene összehozni, azon múlik minden. (Ezt lehet életmóddal, lehet stimulációval, de valószínűleg az első lépés, amit javasolni fognak hogy hagyd abba a szoptatást. )

2023. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Dokim szerint minden érzelem rendben van. Kémiai volt abban a ciklusban. Ami jó is és nem is. Legalább tudjuk, hogy nem lehetetlen. Azt mondta a doki, hogy nem rajtam múlik a dolog egyenlőre.
2023. ápr. 4. 07:30
 14/16 A kérdező kommentje:

Szerintem alacsony volt a progi. A beagyazodassal volt bibi.

Eddig macat, e-vitamint szedtem a többi cucc mellé, és ittam a palastfuvet napi 1 csészével, így volt ennyi.

Most elkezdtem a q10-et, yam gyökeret (mert maca fogyóban).

Women's cremet is megvettem, bár nem tudom, az használ-e bármit.

2023. ápr. 4. 08:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jó minőségű a petesejt, az is befolyásolhatja a progi szintet. Nem beszélve arról hogy megmarad-e a terhesség.
2023. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szedek q10et, iszok malnalevel teat, hogy javuljon a petesejt minősége, és ma kezdem a Mio inozitolt is. Jövő héten tudok konzultálni endokrinológus természetgyógyászat, miután egy másik doki azt mondta, H a tshm mégsem jó, és a progeszteronom sem.

2023. ápr. 7. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!