Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mell érzékenység, fáradság,...

Mell érzékenység, fáradság, gyakori pisilés lehet baba jele?

Figyelt kérdés

10 napja volt pozitív az ovu teszt és szerencsére együtt tudtunk lenni a férjemmel.

Január végén volt egy korai spontán vetélésem.

Szerencsére márciusra rendeződött a ciklusom.

Biztos vagyok, hogy korai még tesztelni, viszont ilyen jelek az előző terhességnél, ami sajnos véget ért 6 hét után, ott nem voltak ilyen jeleim.

Orvos javaslatára 1 hónapot kihagytunk, viszont lehetséges, hogy ilyen gyorsan az első rendeződött ciklusomban összejöjjön a baba?



2023. ápr. 4. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még korai a terhességi tünet.
2023. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet csak a tavaszi fáradság.
2023. ápr. 4. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

FáradTság.

Nem, ezek nem terhestünetek.

Azok közül az első az lesz, hogy késik a menstruációd és pozitív a teszted.

2023. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes tünetek lennének akkor már a teszt rég kimutatná, mivel a hcg hormon jelenléte okozza a tüneteket es a teszt is azt mutatja ki. Terhes tünetek pedig a teszt után pár nappal, inkább héttel után kezdődnek.
2023. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha a tüneteid terhesség miatt vannak, akkor reggel a predictor early + lesz.

Nekem 8 nappal ovu után volt + tesztem, 10 dpon meg ha terhes voltam mindig + volt.

2023. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Megint le fognak értékelni, de nálam valóban így volt

Tavaly április 16- án voltam együtt a férjemmel, spirállal.

Április 28- án pozitív volt a teszt, pedig csak 2 napja késett, de a tünetek megfeleltek az első terhességemnél.

Görcs, fáradtság, nem lehetett hozzám szólni ….

Ami még egy őrültség, hogy a teszt napján, ami miatt tesztelem eszembe jutott az előző éjszakai álmom, ami arról szólt, hogy egy szőke hajú barátnőmmel terhességi tesztet csinálunk, ami pozitív

Végül az álmom is beteljesült

Én decemberben szültem a kislányom, a szőke hajú barátnőmnek még van 2 hónapja szülésig

2023. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 nap múlva kéne megjönnie kiváncsi vagyok, hogy ki lesz.
2023. ápr. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!