Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossmannos terhességi teszt...

Rossmannos terhességi teszt halvany pozitív, clear blue negatív. Aggódom. Terhes lehetek igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ma kellene megjonnie a menstruációmnak, tegnap este csinaltam egy rossmannos tesztet 3 perc utan is negativ volt a teszt. Reggel ki akartam dobni, de akkor meglattam egy halvany masodik csikot, rohantam masik tesztert, es a clearblue digitalis tesztet vettem meg. Azt reggel megcsinaltam de nem elso vizeletbol. Az negatív lett. Voltunk együtt többször a parommal, el nem elvezett bennem egyszer sem, es a biztonság kedveert pharmatex kup is volt bennem de nagyon aggaszt ez az esti halvany pozitív teszt

Szeirntetek? Köszönöm a segítséget.


2023. ápr. 5. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Száradási csík, egy idő után már nem a hcg miatt színeződik el. Pláne amikor már megjönnie kéne, akkor jobban látszana, ha terhes lennél. Várj még pár napot, és ha nem jön meg, ismételj, de szerintem ez negatív marad.
2023. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod ☺️
2023. ápr. 5. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Időn túl sose olvasunk le tesztet, tehát nem érvényes. A Clearblue is negatív lett, én nem aggódnék a helyedben szerintem nem vagy terhes. Főleg, hogy ma kellene megjönnie, már szépen mutatnia kellene a második vonalat. Úgyhogy szerintem megnyugodhatsz.

:)

2023. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! ☺️
2023. ápr. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!