Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Massal is volt olyan, hogy...

Massal is volt olyan, hogy nagyon szeretett volna terhes lenni, de mikor végre pozitiv lett a teszt bepanikolt, hogy biztos jó lesz-e?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen, sokan vannak ezzel így, csak társadalmilag nem elfogadott, ha valaki ezt bevallja.
2023. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szinte mindenki így van vele, aki tud gondolkodni, az egész életed meg fog változni, természetes gondolatok és nem hiszem, hogy ezt titkolni kellene, mint első írta.
2023. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, es ez normalis es merd ki mondani.


sot mondjak valamit? :-D

a gyerekem 15v honapos es naponta megfordul a fejemben jezusom jo otlet volt. es ez is normalis. imadom. tuzbe mennek erte. es normalis hogy minden nap kihivas es ugyanugy nosz a feladatokkal es amit egy honapja neheznek lattal ma mar siman bevallalod felkezzel.


szoval no para...lesz meg siras boges megbanas erzes is es ez normalis.

enged ezeket az erzeseket szerintem jonni es menni...ennyi.

2023. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt 2 gyerekünkn20 év körüliek, akartam a 3.gyereket,de mikor + lett levert a víz, hogy tényleg újra akarom ezt, de igen, akartam.
2023. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Most a második babara vártunk 1 évet, és mikor pozitív lett a teszt, nem tudtam, hogy mert nem örülök annyira mint kéne. Hát a pánik nagyobb volt hirtelen, hisz már 2 gyerekes anyuka leszek. Az ujtol mindig fel az ember, ez természetes.
2023. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!