Tenyleg van ilyen?

Figyelt kérdés

Par embertol hallottam, hogy nem tudott teherbe esni es miutan letette a cigit egybol sikerult neki. Ez miert van? Tudom, hogy karos a dohanyzas mindenhogyan, de ez hogy fugg ossze a teherbe esessel?

(Ne ertsetek felre, tudom hogy tilos dohanyozni terhesen, csak kivancsisabol kerdeztem).



2023. ápr. 12. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a férjem szüleinél ez pl. úgy volt, hogy anyósom nehezen esett teherbe, jártak orvosról orvosra már kb, nem tudom miket kapott, mit csináltak. de végül apósom lerakta a cigit és teherbe is esett anyósom. gondolom a spermák minősége romlott a cigitől, vagy csak kevesebb volt tőle. igaz nem pont ez volt a kérdés, de ilyen is volt
2023. ápr. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom. Én mindkét gyereknél csak a pozitív tesztnél tettem le a cigit. Első próbálkozásra összejött mind a kettő.
2023. ápr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
87%
Igen létezik ilyen.
2023. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom okozhat gondot nőnél férfinál egyaránt! A passzív dohányzás is.
2023. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Rontja a petesejt, illetve a spermium minőségét.
2023. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Es a gyerek sokkal nagyobb esellyel lesz leukemias es hal meg 10 eves kora elott a dohanyzo szuloknek koszonhetoen.
2023. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6.

Ezt honnan gondolod?

2023. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalat, a kórházból. Jönnek látogatni a gyereküket, és bűzlenek a cigitől. Vagy itt alszik a gyerekével, de ötpercenként lerohan cigizni.

De ne higyj nekem, én egy senki vagyok, elég, ha kicsit keresgélsz az interneten.

[link]

[link]

[link]

És még van millió egyéb erről.

2023. ápr. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiszek Neked! Tapasztaltam én is, mikor szülni voltam, mindháromszor.

A leukémián lepődtem meg igazából. 🤔

2023. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!