Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet nagyon halvàny terhesèg...

Lehet nagyon halvàny terhesèg teszt utàn baba? 6-dik kellet volna mensinek lenni de előte 3-dikan 2 napig barnàs picit halvàny vères volt ès nem volt görcseim most van 12-dike csinàltam egy tesztet màsodik csik nagyon halvàny..korai?

Figyelt kérdés
Terhesègi Teszt

2023. ápr. 12. 17:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Vagy rossz minőségű a teszt vagy nem volt elég koncentrált a vizelet vagy simán száradási csík. Ha nem jön meg, akkor kérj jövő hétre időpontot a nőgyógyászhoz.

Ha gyereket vársz, akkor már lehet látni valamit.

Én vennék egy rossmannos facelle tesztet, nekem 1 hét késésnél reggeli elsőből majdnem leugrott a csík.

2023. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Képet tölts fel

kepkuldes.com

2023. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Ennyi késésnél ha terhesség erős 2 csíknak kéne lenni.

Lehet kémiai, ha előbb tesztelsz lehet jól láthatő 2 csík volt, csak nem sikerült megtapadni így ürül a hcg és lassan megj{n

2023. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt . Most 2,5 hónapos a fiam . Szurkolok . Tesztel ujra
2023. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2023. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mèg Nem teszteltem azóta.. vàrok 1 hetet de mèg nem jött meg azota se! Ès azota màr törtèn olyan is hogya mellemböl elkezded szivàrogni egy ilyen vizes vàladèk mit gondoltok? Lehet terhesèg? Vagy csak hormonok
2023. ápr. 16. 07:41
 7/30 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2023. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Tesztelj ! Egy hét rengeteg idő! Felesleges anyit várni . Hiszen a hcg naponta ketszerezodik. A szivárgás korai . Nekem akkor kezdett mielőtt megszültem . De ki tudja lehet neked hamarabb . Orulnel neki ? Azt nem is kérdeztem .
2023. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen Nagyon örülnèk neki!màr 5 ève probàlkozunk csak fèllek tesztelni Nem akarok csalodni:/De muszàly lesz hogy meg tudjam A heten tesztelek irok hogy mi lett a vège...
2023. ápr. 17. 18:19
 10/30 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt ma Regel teszteltem a Clear Blue Tesztel vagyis Csak akartam.mert nem tesztelt hiba kodot irta ki sajnos... ugyhogy veszek egy màsikat ès iron hogy baba e vagy nem èn nagyon orulnek neki minden vàgyam!
2023. ápr. 17. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!