Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.7 hetesen halt el a terhess...

Kb.7 hetesen halt el a terhességem, azóta (több mint 2 hete ) kis mértékben vérzek, de semmilyen görccsel, vagy fájdalommal nem jár. Kaparás lesz a vége? Azt hogy csinálják? Mennyi ideig kell kórházban feküdni?

Figyelt kérdés
Szeretném januárra halasztani a műtétet, abból lehet valami baj?
2008. dec. 29. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!!!!!!! Még nem voltál dokinál?? Mi az hogy januárra akarod halasztani, ha tényleg elhalt a magzat és nem ürült ki annak vérmérgezés lehet a vége amibe bele is halhatsz!! Egyáltalán miért vársz már két hete?? Már az első vérzős napokban menned kellett volna dokihoz! A lehető leghamarabb menj el! MÉG MA! Ezzel nem lehet játszani!
2008. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ez nagy butaság,hogy nem mentél orvoshoz.Ahogy az előttem válaszolo irta ebből nagy bajok is lehetnek rád nézve.Honnan tudod,hogy elhalt a terhességed??Ha nem voltál orvosnál és ilyen tüneteid vannak az még nem olyan biztos!!De amúgy altatnak nem érzel semmit,és még aznap hazajöhetsz.Azonnal menj orvoshoz!!!!!!!!!!
2008. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, ő állapította meg az elhalást, ma reggel kellett volna bemennem a kórházba,de nem mentem. Ez a 7. műtétem lenne. Tudom hogy hülyeség amit csinálok. Nem bízom abban az orvosban. Köszi hogy írtatok...
2008. dec. 29. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy másik orvost sűrgősen! Ez nem játék!
2008. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom,ami veled történik.Főleg,hogy már ennyiszer!Mondták már,hogy mi az oka ennek?Boccs,hogy kérdezek.

Elkellene mielöbb menni dokihoz,nehogy valami mérgezést kapj....

2008. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi az oka? Egy eleve rosszul működő dolgot próbáltak helyrehozni, közben becsúszott egy kürtterhesség, egy P4 miatti csonkolás, most meg ez.Már kezd egy kicsit sok lenni..pedig pár hete még a "babámnak" örültem.
2008. dec. 29. 09:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a dokidban, akkor menj be a kórházba egy másik dokihoz és válts orvost. Én mikor elkezdtem vérezni, akkor bementem a kórházba, nem volt saját dokim, az ügyeletes vizsgált. Azonnal meg is műtött. Mindenképp menj be, tényleg nem szabad húzni a dolgot, mert fertőzés is lehet a vége, sőt, az egész méhed is rámehet! Az lesz az igazi tragédia, csak mert nem mentél időben el.
2008. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de azt írod ez a 7. műtéted lenne... Akkor miért kérdezed hogy a kaparás hogy zajlik????
2008. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy normális.... És ezt halál komolyan gondolom... Már ne is haragudj....
2009. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!