Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha voltatok hasonló cipőben...

Ha voltatok hasonló cipőben mi lett a vége? 28 hetes terhes vagyok. Ez a második terhességem.

Figyelt kérdés

A lányommal 49,5 kg ról 62 re híztam, de csak hasra. Most 51 kg ról indultam és már most 58 kg vagyok, de szintén csak hasra hízok. Mire számíthatok, ha a lányom 3350 g és 52 cm volt? Nagyon aggódok, mert a lányt is alig nyomtam ki a dokival.

Előre is köszönöm a válaszokat és ne értsetek félre baromira nem érdekel a saját súlyom!!


2009. febr. 18. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A saját sztorim: 40 kilóval kezdtem az első babával 56-al fejeztem be és 3290 volt. 42 kilóval kezdtem a második manóval és 60 kiló voltam a végén 4 kiló lett a babim, én is csak pocira híztam. Magammal ellentétben pedig van nem egy barátnőm, akik híztak erre is arra is, elég nagydarabok voltak a végén és a babájuk jóval 3 kiló alatt volt. De ez megint szerintem egyénfüggő. Ha ki tudod hordani a 40.hétig és az első babi 3350 volt, akkor most én kb 3500-3600-at saccolok neked. Aztán majd kiderül, jó babavárást és könnyű szülést!
2009. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A saját tapasztalatomat tudom veled megosztani.Molett vagyok egy kicsit,az első terhességemmel 17kg híztam a kislányom 3450g lett.A második babámmal ugyanarrol a súlyról indultam és 10kg híztam és a második kislányom 4336g született.Mindkettővel végig szedtem az elevitet.Most közel ugyanarról a sulyról indultam de már híztam 6 kg pedig vigyázok és 4 hónapos babás vagyok.Nem szedtem az elevitet az orvosom javaslatára csak az első 3 hónapban,Nem is tudom mire számitsak a 3.baba súlyánál.Szerintem ez nem a mi sulyunktól függ hanem a babától.Ja és az első lányom 26 óra után lett meg a második 4 óra után.Nem mindig a nehezebb a nagyobb sulyú babát megszülni.Bocs elkalandoztam.Tehát szerintem egyén és baba függő.Boldog babavárást.J
2009. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olyan 52-55kg-körül kezdtem a terhességeimet (164cm-vagyok) és az elsővel 10kg-ot (3300gr kislány) a másodikkal 12kg-ot (3800gr kislány) a harmadikkal 18kg-ot (4150gr kislány) most a negyediket várom ő kisfiú és eléggé aggódom a súlya miatt (eddig 8kg-ot híztam) az én dokim azt mondta hgy ez inkább egyén függő az Elevittől max 100-150gr-mal nyom többet a baba ha végig szeded.

29-hetes kismama

2009. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!