Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy terhes vagyok?

Előfordulhat hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Január 11.-én együtt voltam a barátommal, ahol kiszakadt a gumi(este). Másnap délelött bevetten a 72 órás készítményt. A januári menstruacióm pontosan meg is jött, majd a ra kovetkező februári késett 7 napot, de megjött és normális is volt. Az ez utáni a késett menstuacihoz kepest is pontosan jott meg. A teszt negatív.

Lehet terhes? Vagy csak az esemeny utani babrálta meg a hormonrendszeremet?



2023. ápr. 13. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem vagy terhes. Valószínűleg a gyógyszer hatása, sajnos nagyon megborítja a hormonháztartást.
2023. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És semmilyen tünetem sincsen.
2023. ápr. 13. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak már 3, azaz HÁROM!!! hónapja. Megnéztem, az 13 hete volt. Ha akkor lett volna a peteérésed, akkor most 15 hetes lennél. Lassan már éreznéd a rugdosását. Bevettél esemény utánit, 3x volt menzeszed, mi a bűbánattól lennél terhes??? Ha a teszt negatív, miből gondolod, hogy terhes vagy? Ha ennyire izgulsz, menj el orvoshoz. (Előbb nőgyógyászhoz, utána pszichológushoz, hogy miért rettegsz ennyire az egésztől.) És ne szexelj, csak ha már normálisan tudsz hozzáállni a kérdéshez.
2023. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne szorakozzal mar kerdezo. Teszt negativ, menstrualtal, hogy lennel terhes? 😂😂😂


A keses az esemeny utanitol lehet, az oriasi hormonbomba.

2023. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előrehaladott terhességnél már nagyon pozitív lenne az a teszt, szerintem is csak a gyógyszer kavart be.
2023. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2023. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom 😅😅😅😅
2023. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!