Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul hogy valaki fogamzás...

Előfordul hogy valaki fogamzásgátló tabletta mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakorin nagyon is! :-))))
2023. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"A tabletta az egyik leghatékonyabb fogamzásgátlási módszer, rendszeres szedés mellett.

Évente a nők körülbelül 8 százaléka esik teherbe úgy, hogy fogamzásgátlót szed; a leggyakoribb oka ennek az, hogy elfelejti bevenni a tablettát."

2023. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
72 órási tabletta mellett lettem terhes, 20 órára rá vettem
2023. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki tényleg minden szemet minden nap időben bevesz és nem befolyásolja semmi (gyógyszer, betegség), akkor minimális az esélye. Én 12 évig szedtem, soha nem volt probléma.
2023. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
A csaladban ket ilyen van, anya es lanya. Lehet, hogy a genetikan is mulik, hogy naluk nem hatott. En 4 evig szedtem, nem lettem mellette terhes (csak mas bajom lett tole), illetve ket baratnom is szedte sokaig, csak sajnos naluk is mellekhatasok jottek ki.
2023. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2014 ota szedem. Eloszor ket ev utan tettem le fel evig, aztan szedtem harom evig, utana masfel evig nem. Nyaron lesz ketto eve, hogy ujra elkezdtem, de sosem tortent semmi problema, mindig idoben megjott.
2023. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin mindenki.
2023. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sogornom az Azalia nevu szoptatas melletti foggatlo mellett lett terhes.
2023. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!