Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy mégis...

Előfordulhat, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
11 napja késik. Tegnap este csináltam tesztet, és negatív lett. Lehet, hogy reggel kellene? A teszt azt írta, hogy a nap bármely szakaszában lehet. Előfordul nagyon ritkán, hogy 1-2 hetet késik. Az lehetséges, hogy elcsúszott az ovulációm, és a teszt még nem mutat semmit? Holnap reggel csinálok még egyet.

2021. szept. 1. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Az ovulációd a teherbe eséshez kell,az a peteérésed.Ha ovulációd van akkor terhes még nem vagy.

Remélem nem ovulációs tesztet csinálsz,hanem HCG terhességi tesztet,mert akkor azért negatív.


HCG tesztek közül még a kevésbé érzékenyek is ki kellene,hogy mutassák elmaradt menstruáció után 11 nappal a terhességet.

Ha rendszertelen a vérzésed vagy csúszik fordulj orvoshoz.Kezelhető probléma,mert ha nem fogod tudni esetleges terhességgel megmondani,hogy mikor volt meg az utolsód és hány napos ciklusaid vannak bajod lesz a baba korával és nem tudják rendesen belőni,hogy mikor fog születni,maximum genetikain. :D

2021. szept. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
HCG tesztet csináltam. Egy éve kb. 30 napra jön meg. Előtte gyakran rendszertelen volt. Pont egy éve késett utoljára 2 hetet, azért furcsállom, hogy most ennyit késik.
2021. szept. 1. 06:59
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Lehetséges hogy elcsúszott, miért ne lenne. Én hcg vérvételre mennék, vagy várnék türelmesen és egy hét múlva tesztelnék újra.
2021. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Csinálj reggeliből, bár szerintem már legalább halványnak kellene mutatnia a tesztnek, ha pozitív. Ha reggel sem lesz semmi, nagyon nem valószínű a terhesség. Hogy miért nem jön meg, számos oka lehet. Akinek rendszeres a menstruációja, még avval is előfordulhat ilyen.
2021. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A menzesz nem csak akkor késik vagy nem jön meg, ha terhes az illető! Az, hogy neked eddig rendszeres volt harminc napra, az sem szentírás egy hormonzavar kizárására.
2021. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nőgyogyász kivizsgál.tesztelj később
2021. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!