Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek létezne hogy 1 év...

Katka870511 kérdése:

Szerintetek létezne hogy 1 év után végre baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Pontos időben jelentkezett a mens. de pár csepp a papiron és el is múlt. Ekkor este (03.28) együtt voltunk párommal. 04.03 megjött de nem olyan mint szokott viszont sokkal tovább tartott. Azóta is csináltam tesztet nagyon halvány a predictor early és az xepil is. Szerintetek mi lehet ez.
2023. ápr. 13. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha 27-28 napos ciklusaid vannak, akkor valószínűleg most lesz ovulációd, azaz most van az LH csúcsos és az érzékeny terhességi tesztek csak az LH-rá reagálnak. 2 nap múlva negatívnak kellene lennie a tesztnek.


Ha azt sejted, hogy a 03.28-adikai együttlétből lennél terhes, akkor már nem halvány lenne a teszt, hanem leugrana a két csík.

2023. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem vagy terhes. Menstruáltál és kész. Pár napot késett, ez mindig mindenkinél benne van a pakliban akkor is, ha előtte 20 évig napra pontosan jött meg. Most ovulálsz, az lehet, amit az első írt, az LH-t érzékeli.
2023. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet kémiai terhesség volt. Majd egy-két hét múlva csinálj mégegy tesztet, ha semmi, akkor engedd el.

Egyébként persze, hogy létezhet. Nekünk a 13. hónapban sikerült úgy, hogy előtte egy halvány csíkocskát sem láttam a teszten sosem.

2023. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem megjött az mensim max 3 napig tartott és nem is volt erős majd abba maradt és egy hét múlva megint volt egy pici törléskor . Teszteltem és erős pozitív volt. Most 2.5 hónapos a fiam.
2023. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok . Mi is egy évig próbálkoztunk . Szurkolok
2023. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!