Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2 hónapja késik a menszesz...

Már 2 hónapja késik a menszeszem. Még Az első pár nap után csináltam tesztet ami - lett, de azóta nem, nem tudom mi lehet a probléma. Se stresszes nem vagyok sem felvázva nem vagyok akkor mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mikor az első menszi kimaradt akkor voltam dokinál (okt.22) ő írt fel Closyt és azt mondta , hogy ha megjön a menszeszem 3.naptól kezdjem el szedni.De azóta híre hanva sincs a menszimnek?Mitől lehet ez,volt már valaki hasonló cipőbe?Annyira félek hogy más gond is lehet.
2008. dec. 29. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne csinálnod most is egy tesztet. Aztán ha - akkor irány a doki, mert sajnos itt nem tudjuk megadni a problémád okát.
2008. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy előtte rendes ciklusaid voltak-e. De gondolom van problémád, ha gyógyszert írt fel. Szerintem mindenképp menj vissza a dokihoz, akár teszt nélkül is.
2008. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Vegyél egy tesztet, és ha az negtív, akkor menj el a dokidhoz. Eddig rendben volt a ciklusod? Ha igen, akkor nem akarlak rémisztgetni, de egy jóindulatu ciszta is lehet a dologban... Ami picike, felszívódik, csak éppen kihat a szervezetedre.

2008. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is 20 napja késik,tesztem negatív de nekem vannak tüneteim ,neked van valami ami terhességre utalhat?
2008. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!