Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz,hogy a Czeizel Intezetben...

Igaz,hogy a Czeizel Intezetben megválasztható a 4. gyerek neme??

Figyelt kérdés

Egy nővérke mondta nekem, hogy van ott egy orvos aki csinált vagy csinál ilyet. Szerintetek ez igaz??

Ha lehetne bevállalnánk még egy gyereket ha 100% hogy lány lenne . 3 fiam van ☺️


2023. ápr. 15. 14:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok róla, hogy Magyarországon legális lenne ez az eljárás, azt pedig erősen kétlem, hogy egy olyan jóhírű intézmény mint a Czeizel ilyet hirdetgetne minden jöttmentnek, amikor maximum fű alatt csinálhatnak ilyeneket
2023. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Szerintem sem igaz , csak biztos leakarja jaratni az intezmeny hirnevet.
2023. ápr. 15. 14:26
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
Czeizel mondogatta, hogy két v három ,(már nem emlékszem) azonos nemű gyerek után ő engednè, hogy a harmadik után megbmvàlaszthassàk a nemét. De nincs ilyen Magyarországon szerencsére. Aki bevállal egy lombikot csak ezért, azt nem minősítenèm.
2023. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Na ezt jól leírtam, szóval , hogy következő nemèt meg lehessen választani. De akkor sem csinálnak ilyet.
2023. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Értem, akkor lehet ,hogy erre gondolt . 🙂
2023. ápr. 15. 14:30
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországon és a világ legtöbb országában ez illegális. Amerikában és Kínában lehet. Én megértelek, hogy 3 biztosan csodás kisfiú után vágysz egy kislányra, de szerintem jó nem belenyúlni a természet dolgába. Azért szorítok neked egy egészséges kislányért :)
2023. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet lombiknal, ha nemhez kotodo genetikai betegseget szurnenek ki vele. Nalad ez a dolog nem all fenn.
2023. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2023. ápr. 15. 14:53
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
4: pedig kövezzetek meg, 2 fiú után csak akkor vállalnék harmadik gyereket ha az fixen kislány lesz, amúgy meg nincs az a pénz! Szerintem nincs ebben semmi borzasztó, nyilván diszkriminálni már meglévő egészséges terhességet ne lehessen, és elsőre másodikra se lehessen variálgatni, de 3/4.+ gyerek esetében semmi kivetnivalót nem látok ebben. Persze a beugrón sokat kellene gondolkodni, hogy csak úgy a semmire ne vállalja be ezt boldog boldogtalan. Szerintem nagyon sokak számára nyújtana motivációt újabb gyerek vállalására, én legalábbis zokszó nélkül alávetném magamat az eljárásnak, ha itt lenne rá helyben lehetőség. Mivel viszont természetes úton nem akarom kockáztatni a “szerencsénket” így nem lesz 3. gyerekünk hiába lenne meg hozzá minden feltételünk.
2023. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!