Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több hetes terhesség?

Több hetes terhesség?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokszor találkoztam különböző fórumokon a témával és kicsit hihetetlen, hogy ilyen létezik. Kérlek meséljetek, ha van hasonló történetetek. Érdekes jelenség lehet.

6-16 hetes terhesség, negatív terhességi teszt, vérzés havonta (első 3-4 hónapban), igaz késve, gyengébben, majd az UH-n teljesen véletlenül kiderült?



2023. ápr. 16. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a babára vágyó nők utolsó szalmaszála amiben kapaszkodnak. A terhes teszt negatív, megjött neki, de azért ő biztosan terhes. Badarság. Talán 1:1 000 000-hoz az ilyen ritka rendellenesség előfordulási aránya. Terhesen nincsen menstruáció, az inkább abnormális vérzés, ami semmiképpen sem egészséges.


Úgyhogy ne is agyalj ezen! Ha negatív a terhes teszted, és megjött a menstruációd (még ha gyengébben is), nem vagy terhes. Fogadd el, hogy ez a hónap nem sikerült. Új hónap, új lehetőség.

2023. ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolút hasznos volt a válaszod, de nem magam miatt kérdeztem ☺️ Mint említettem több fórumon is láttam (menstruáció késése témakörben) és érdekelt, hogy valóban létezik e ilyesmi. A környezetemben nem volt rá példa.
2023. ápr. 16. 01:53
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, mi az, ami létezik? Az ostobaság és a hazudozás.
2023. ápr. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ismerősömnek, akinek későn derült ki a terhesség, vagy szoptatott, és az első peteérést "kapták el", vagy pcos miatt nagyon ritkán menstruált, így annak elmaradása nem volt meglepő.

A kórházi szobatársamnak a 13. Héten derült ki. Épp műtétre készült, hogy kivegyék a cisztáit, meg az egyik petefészkét. Aztán az ultrahangon a ciszták közt ottvolt a baba.

Szóval ők egyáltalán nem számítottak rá, hogy teherbe eshetnek.

2023. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szülészeten dolgozom. Érdekes módon soha nem találkoztam ilyennel. Aki nem tudta, hogy terhes, annak spirálja volt, és amúgy nem jött meg a menzesze, csak mivel fent volt a spirál, elhessegette a gondolatot, hogy terhes.


Olyan, hogy se a teszt nem mutatja ki, meg a menzesze is megjön, olyan nincs.

2023. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Bölcsibe most jár egy gyerek, 4 hónapos terhes volt anyuka mikor egy rákszűrésen mondták, hogy terhes.

Tesztet nem csinált mivel minden hónapban volt vérzése.

2023. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!