Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki így? Reményked...

Volt már valaki így? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

5-6 hetes terhes lehetek egy főnővér helyettes vizsgált, ultrahangon, mert nem volt orvos.Szerinte nincs embrió.

1vizsgálatot egy régóta ultrahangnál dolgozó doktornő csinalta ő ezt mondta, írta a papíromra: petezsák 4mm, szikhólyag van,embrió sejthető, bizonyított terhesség. Ez volt július 28.án. Utána a nővér agusztus 6.án: nem lát embriót.17mm petezsak,6mm kitagult (ez mit jelent) szikholyag. Missed ab? jojjek vissza 1het múlva kérjek szakvéleményt. Reménykedhetek benne, h csak nem volt alapos a vizsgálat? A petezsák úgy tudom napi 1mm ert nő, akkor nem is lehetne most17mm csak 13.Július 14.én mensiztem utoljára.28es30 àn voltunk egyutt párommal(mindig írom mióta babát szeretnènk)31-34 napra jön meg.



#petezsák #szikhólyag #5-6 hetes terhesség
2019. szept. 7. 15:55
 1/5 anonim válasza:
100%

Sajnálom de szerintem ebből nem lesz semmi jó. :(

De szurkolok értetek hogy minden rendben legyen! :)

2019. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, csak akkor még asszisztens vizsgált.
2019. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Augusztus 6-a egy hónapja volt.
2019. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat most Szept 6. Tegnap. Nem nagyon vagyok toppon. Igen azt hittem aszisztens de utána jártam főnővér, csak az egyik magán orvosnál aszisztens és én csak erről tudtam.
2019. szept. 7. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az első ultrahangon voltam akkor nekem is azt írta rá az orvos hogy embrió sejthető de nyilván akkor még nem látta, ez szerintem 50-50, de mivel a menstruáció szerint olyan 7 hetes körült lehetsz most így szerintem ezt egy főnővér aki nőgyógyászaton dolgozik nem tudja felrenézni, azért nem fognak csak úgy szemmel hozzá nem értő személyt odaültetni, plusz már szívhangnak is lennie kellene. :/
2019. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!