Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció óta iszonyú fáradt...

Ovuláció óta iszonyú fáradt vagyok,folyton aludnék ez normális?

Figyelt kérdés

#5,6.dpo
2023. ápr. 16. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mit szeretnél hallani? Írjam azt, hogy azért vagy fáradt, mert terhes vagy? Ezer dolog miatt lehetsz fáradt, nem csak a terhességtől.
2023. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Kedves előző kommentelő, aki a kérdést feltette egy szóval sem említette a terhességet, vagy hogy az akar lenni...

Egyébként előfordulhat fáradékonyság. Általában ilyenkor én energikus vagyok, de pont most van ovulációm és extrém fáradt vagyok (aminek más oka nem lehet). Szóval bármi előfordulhat, a hormonok teszik valószínüleg. :)

2023. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1es szerintem nem ez volt a kérdés amire válaszoltál

2es én is erre gondoltam a hormonok

2023. ápr. 16. 07:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nem értem… nyilván nem arra vagy kíváncsi hogy terhes vagy-e, de! akkor a kérdés miért a gyerekvállalás, nevelés kategóriában, azon is belül a teherbeesés alkategóriában van? Persze, mert nem az érdekel, hogy terhesség okozza-e a fáradtságot.

A válasz az, hogy nem okozza, ettől még lehet az. De okozhatja, hogy mostanában kevesebbet aludtál, vagy nem olyan jól, az időjárás, a bolygók állása, gyakorlatilag bármi.

2023. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Tavaszi fáradtság, vashiány...
2023. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, persze,nemaz volt a kérdés, amire az 1-es válaszolt... Teherbeesés kategória, kulcsszavak: 5,6. dpo

Ha nem area lettél volna kíváncsi, akkor a nők egészsége kategóriába írsz.

Anonim oldal, legalább itt vállald fel, hogy túlpörgöd a témát...

2023. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Frontok vannak, esős idő. Nekem is most volt ovum, fáradt vagyok. Viszont tuti nem vagyok terhes. A férjem is tudna egész nap aludni és ő sem terhes 😄

Szóval bármi okozhatja.

2023. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják előttem, front, tavaszi fáradtság, vitamin hiány, sok minden állhat a háttérben. Én is fáradt, aluszékony vagyok, de nem vagyok terhes. Ha te még az is lennél, ilyenkor még nem is jelentkeznének tünetek.
2023. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nyilván babát akarunk azért is raktam a teherbeesés kategóriában

De nem azt kérdeztem hogy terhes vagyok e nem vagy te nőgyógyász

2023. ápr. 16. 09:42
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Biztos fáradt vagy, aludj. További tanácsokért nyugodtan írj ki újabb kérdéseket. ;)
2023. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!