Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok melyik a legjobb...

Mit gondoltok melyik a legjobb ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tapasztalatok alapján melyik ovulációs tesztet (és ha úgy van akkor terhességi tesztet) tudjátok ajánlani. A david tesztekben gondolkodom amiben van HCG és LH teszt is. viszont azt nézem, hogy elég olcsó a többihez képest. Először vágnék bele az LH tesztelésbe. 6 hete volt 10 hetes vetélésem/ műtétem. És szeretnénk újra próbálkozni. A clear blue teszt tudom nagyon jó, de egy darab van benne és ha pont nem azon a napon tesztelek akkor kidobtam rá a pénzt... Köszi ha segítesz.

2023. ápr. 21. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok 🥰🥰🥰 élvezd ki minden pillanatát ❤️ És sok erőt kitartást a végéhez. Nekem szeptember 1.született meg a kislányom, nagyon fura, hogy már nem érzem őt a pocakomban, hiányzik is. Még sokszor mostis azt veszem észre, hogy simogatom a hasim 🤭. De egy csoda lesz ha majd a kezedben tartod minden nehézségével. ❤️🥰 2.ik voltam 😘
2023. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!