Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem értem a hőmérőzést!...

Már nem értem a hőmérőzést! Most akkor volt ovu mikor még lent volt és másnapra az egekbe szökött? Vagy pont amikor fölmnent akkor kellett volna akciózni? Lemaradtunk volna?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják az ovu akkor van, amikor a leesett hő hirtelen felszökik, tehát amikor fent van.

Én akkor voltam együtt a párommal (egyszeri alkalom egész hónap alatt), amikor lent volt a hő. Fiú lett belőle.

2010. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hirtelen hőesést az ovulációkor kiszabaduló folyadék okozza, mivel néhány fokkal lehűti a testet.

Majd a hőemelkedést a sárgatest működése váltja ki.

2010. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

megnéznéd kedves utolsó válaszolo?

2010. okt. 9. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 13. vagy a 14. ciklusnapodon lehetett az ovu.

Esély van a babára, de azért jó lett volna együtt legyetek az utóbbi napokban is.

A ciklus.hu a 13. napon fogja behúzni az ovu napját.

Sok sikert a babához!

2010. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12:20-as voltam és az előző válaszoló.
2010. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legutolsó alacsony hőmérsékletű nap (nálad eza 13. volt) elvileg a legideálisabb fogantatás céljából. A rá következő első megemelkedett hőmérsékletű napon (nálad a 14. nap) következik be az ovuláció.

Szóval jókor voltatok együtt, van esély a babára! Szorítok!

2010. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!