Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan 12.-én kéne megjönnie....

Jan 12.-én kéne megjönnie. 1-2 napja szúr a jobb oldali petefészkem, folyton éhes vagyok, mellbimbóm mindig áll, mintha kétszeresére nőtt volna, fázós vagyok, ingadozik a hangulatom. Lehetek terhes? Ezek már azok a bizonyos jelek?

Figyelt kérdés
Jan 12.-én kéne megjönnie. 1-2 napja szúr a jobb oldali petefészkem, nem nagyon, de azért érzem! Folyton éhes vagyok. Kívánós is, hol sósra pl édeset. A mellbimbóm non-stop áll. :) Olyan, mintha a kétszerésére nőtt volna, pedig egyébként sem valami kicsik. :) Fázós vok, és a hangulatváltozásom is ingadó. Néha egy kicsit fáj a fejem, és szédülgetek is. Karácsony körül volt peteérésem, akkor együtt is voltam a párommal, több napon is. Tesztet csak akkor vegyek, ha már késik 2-3 napot?
2008. jan. 5. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehetnek a terhesség jelei is de akkor lesz bizonyos ha vettél tesztet.Én mindenképpen várnék a teszteléssel az elmaradt menszi után legalább 3-4 napot. Nekem csak a 4.napon mutatta ki a terhességet. Sok sikert!
2008. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mensi előtt kimutatta a HCG és a Gravi teszt is. Igaz, nem olyan erős csík, de mindkettő csíkos lett:)

Szervezet függő, hogy mikor mutatja ki a teszt a babát. Attól függ, hogy mekkora a hcg szinted éppen.

Minél később csinálsz egyébként tesztet, annál biztosabb lehet az eredmény. Mindenképpen alacsony hcg szintet kimutató tesztet keress, ha nem várod meg a mensi elmaradása utáni pár napot.

Sok sikert!

2008. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kimutatta mensi előtt. Próba szerencse!
2008. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen korán akarsz tesztelni, mindenképp a reggeli első vizeletből tedd!!
2008. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!