Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hétvégén keresztül rendszeresen együtt voltunk védekeztünk viszont az elején nem értettünk a dolgokhoz. Ezért volt amikor a gumi lecsúszott legalábbis amikor kivette belőle hozzá ragadt a puncimhoz. És nem tudom melyik része. De régebbi gumikat használtunk amiket régebben vásárolt. Azt nem figyeltük annyira, hogy a gumi nem e szakadt ki. Gondoltuk, hogy kisebb helyen kiszakadhatott. Azt sajnos megcsináltam, hogy miután ki vertem neki én betettem magamnak az újam. De nem észleltem, hogy az újamra ment volna a spermájából. És nem élvezett még belém és igazán nagy egyszer sikerült fentre tennie amikor jó nagy lett. Bár olvastam olyat, hogy az elválladéktól is teherbe lehet esni amit ő nem észlel. A problémám pedig ezzel az, hogy 5 napja szeretkeztünk. Tegnap elkezdett fájni mikor pisilek. Fáradtabb vagyok bár előtte egy nappal a korházból jöttem ki agyrázkódás miatt ahol nem igazán tudtam aludni. És ugyan hízok de egy kis zsír réteg ment a hasamra. Pedig oda nem szoktam hízni nem sokára elérem azt a súlyt ahol majdnem ekkora szokott lenni a hasam. De most olyan fura, most mintha keményebb lenne vagy nem tudom. Holnap veszünk egy tesztet meg keresünk fogamzásgátló tablettát valahol. De láttam már olyan tesztet akinek látszódott mindkettő csík nem túl vastagon de látszódott utána mégsem lett terhes. Nem akarunk gyereket, középiskolások vagyunk. De abortuszt sem szeretnék. Mert az eléggé kín és szenvedés.

2023. ápr. 28. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. Valószínűleg hólyaghurut. Menstruáció idején történő szeretkezés is hajlamosító tényező erre. Ilyenkor inkább bírjátok ki, csak pár nap az egész...

Ezen kívül zuhanyozz inkább, mivel a kádvízben előforduló bélbaktériumok által is keletkezhet húgyúti fertőzés. A túl gyakori együttlét is okozhatja, ezért is hívják mézeshetek betegségnek.

A szex után pisilj mindig, ez is segít a bacikat eltávolítani.

Egyébként védekezzetek óvszerrel mindig, legyetek tiszták. Ha akarjátok szex után tudjátok ellenőrizni a gumi épségét azzal hogy feltöltitek vízzel.

Terhességi tünetek a menstruáció elmaradása és egyben a pozitív teszt után pár héttel kezdődnek.

2023. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
#1-es kussolj már...
2023. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 1Léna ***** válasza:

Ne játsz a tüzzel!

Ha még nem készülsz gyermekvállalásra, tudd nics 100%-os fogamzásgátlás. Olyan társat válassz, aki akkor is kitart melletted ha közösen összehoztok egy gyermeket!

2023. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Na Mizu,terhes vagy?
2023. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van vehem?
2023. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ujjazott. És vemhes vagy.
2023. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!