Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Zafira2 kérdése:

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Haspuffadás lehet beágyazódás/korai terhességi tünet + amikor a menstruációnak kellett volna megjönnie csak rózsaszines pecsételés + két napig tartó barnázás. Ez mind fájdalom mentesen. Pedig nekem iszonyatosan fajdalmas mensijeim voltak eddig.

2023. máj. 1. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet csináltál?

Terhességi tünet a hcg hormon miatt van, tehát ha az tüneteket okoz, akkor a teszt kimutatja a terhességet.

2023. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tesztelsz?!
2023. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a clearblue teszten volt egy nagyon halvany csik. Meg akkor mikor volt ez a pecseteles. Most csutortokon megyek nogyogyaszhoz.

Igazabol addig nem akartam mar tesztet csinalni. En csak kivancsi lennek valaki volt e hasonlo helyzetben

2023. máj. 1. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellett volna megjönnie? Ha nemrég, akkor tök felesleges orvoshoz menni, mert nem fog semmit látni.
2023. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Máricus 13-án volt meg.

Április 9-en délután volt pecsételő rózsaszín váladék majd később barnázás ennyi

Május 7-én jönne a nem várt.

2023. máj. 1. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Tehát, akkor lassan már 1 hónapja maradt el a menstruációd és nem csináltál másik tesztet azóta? Na te vagy még a másik véglet :D a csak azért se tesztelek. Természetesen lehet szó terhességről.
2023. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen mert mar sokszor csalodtam nem tudom tudod e mi at a pcos ha nem olvass utana

1 eve szenvedek ebben hogy tervezzuk a babat es semmi szerintem 1 ev alatt megse tudom szamolni mennyi tesztet vettem mar. Es mar bele faradtam ezekbe is.

2023. máj. 1. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
1 havid kimaradt ami szerintem terhességet jelent.Akkor jön össze a baba amikor az ember már belefáradt és szinte lemond róla. Az a 2 nap barnázás pecsételés szerintem nem rendes menzesz.
2023. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anno nekem is mensi idején 2nap barnázás volt csak. Azt hittem a hormonokkal van gond. A tesztem is annyira halvány volt, azt gondoltam száradási csík. 2hétre rá mellfájdalom jött és teszteltem újra. Akkor pozitív volt már.

Szerintem holnap érdemes lenne egy tesztet nézni reggel.

2023. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen megertelek. 12-13 eve en is ugy meg voltam bolondulva egy babaert, hogy ahogy letelt a 28 nap, teszteltem azonnal. Pedig SOHA nem jott meg 28 napra a pcos miatt. Egy ido utan megalljt parancsoltam magamnak es megfogadtam, hogy csak es kizarolag akkor fogok tesztelni, ha egyertelmu terhessegi tuneteim vannak. Megis vegul akkor teszteltem legkozelebb, mikor nagyjabol ok nelkul napok ota hulla faradt voltam, semmi mas bajom nem volt. Ferjem meg aggodott is, mondta, minek kinzom magam a tesztelessel. Hat a ket csikert 😀 ez a ket csik most mar egy szemtelen kiskamaszlany es van ket kis hugicaja is ❤️ szerintem tesztelj egyet es meseld el, mi lett akar a teszten, akar az orvosnal. Drukkolok! 🤞🤞
2023. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!