Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális clearblue 23-án 2-3...

Digitális clearblue 23-án 2-3 hetet írt. Ma még mindig annyit ír. Valószínű, hogy nem termelődik megfelelően a hcg? Volt másnál is esetleg hogy 5+5-nél még mindig nem 3+-ot írt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma tesztekkel kel figyelni hogy erősödik e a csík ❤️ szurkolok!
2023. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy lehet kivédeni, hogy késik a menstruáció, tesztelsz egyet, felfogod, hogy terhes vagy, kérsz időpontot orvoshoz kb 2 hét múlva és éled az életed tovább. Ebben az esetben nem generálod magadnak feleslegesen a feszültséget. Vagy ezt csinálod amit te, és aggódsz. Ha baj történik ügy sem tudsz ellene semmit tenni, csak feleslegesen aggódsz.
2023. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Holnap már valamivel okosabb leszek. Persze ha nem lát semmit, akkor marad a további várakozás plusz idegeskedés, mert akkor tuti gáz van.
2023. máj. 3. 09:23
 14/22 A kérdező kommentje:
12-es. Az időpont kérés megvolt tesztelés után. Pont ahogy írod 2 hétre rá kértem időpontot ami holnap lesz. A másik részén sajnos nem bírtam magammal és 2 naponta tesztelgetek mint valami idióta. Volt már 2 vetélésem, ezért tele vagyok ideggel :( Tudom hogy megakadályozni nem tudom, csak reménykedem, mert most tovább jutottam, mint az előző kettőnél.
2023. máj. 3. 09:28
 15/22 A kérdező kommentje:
Az előző kettőnél nem erősödtek a tesztetek, csak 1 hét alatt nagyon minimálisan és ilyenkor már beindult a vetélés. Nem jutottam el addig sem hogy a Clearblue 2-3 hetet mutasson.
2023. máj. 3. 09:30
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt az elsőnél hogy nem erősödtek a tesztek , és a clearblue mikor már 2-3 kellett hogy mutasson 1-2 írt… Kémiai lehetett sajnos …
2023. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy volt mindkettőnél. Barnázni kezdtem kb az 5.hét közepén. Elmentem az ügyeletre, onnan egyből beküldtek a kórházba. Onnan pedig úgy jöttem haza hogy ebből bármi lehet. Aztán 4 nap múlva már rendesen véreztem. A másodiknál meg volt az időpontom első uhra. Ott mondták hogy 3mm valami mintha lenne. Szintén 5 hetes voltam. Rá egy hétre kontrollon semmi nem volt de már kezdtem barnázni megint. Méhen kívüli gyanúval beküldtek a kórházba. Ott sem láttak semmit se belül se kívül. 2 naponta hcg vérvétel, ami csökkent úgyhogy a méhen kívüli t kizârzák, aztán a 7.héten véreztem ott is.
2023. máj. 3. 09:59
 18/22 A kérdező kommentje:
Most viszont attól félek a legjobban hogy azért emelkedik a hcg, mert beágyazodott, viszont mivel nem úgy erősödik mint kellene, ezért méhen kívül van.
2023. máj. 3. 10:02
 19/22 anonim ***** válasza:
18# ha volt már két vetélésed, akkor pláne tudod, hogy bármi lehet. Nyugodj le kicsit.
2023. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár aggódni. Egy hét késés után már minden teszt egyforma...egyszerűen nem képes mérni a hcg szintet. Nem lesz gond nyugi. Nekem pl egy tesztem sem lett egyforma csíkos mégis anyuka lettem pedig én is tesztelgettem a dokiig. Nyugodj meg és légy türelemmel. A dokinál minden kiderül. De lehetne azt is mondani, hogy amíg meg nem születik aggódás lesz minden pillanat... de utána is xD


Nekem segített, hogy minden nap elmondtam magamnak vagyis inkább neki, hogy régóta várjuk és nagyon fogjuk szetetni. Próbáltam tervezgetni, lekötni magam.


Kitartás :) hidd el, most szépek a tesztjeid.

2023. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!