Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerinted ez pozitív?

Whatshername kérdése:

Szerinted ez pozitív?

Figyelt kérdés

Oké, nem gondoltom volna hogy én is ide jutok de...szerintetetk ez halvány pozitív? :D


Predictor, 11. dpo (LH teszt), délutáni pisi, 2 óra nemivás/nempisilés után


[link]

[link]



2023. máj. 3. 16:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kémiai volt ilyen 11 dpon, de te lehet lassabban termelsz hcgt

Reggel tesztelj vagy, 24 óra múlva. Volt olyan terhességem amikor délutánra erősödött a reggeli ugyan olyan volt mint előző napi du.

2023. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13.dpon volt ilyen, most pedig 18 hetes vagyok☺️

[link]

2023. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Tippeljetek kibírtam-e újabb teszt nélkül...hát nem :D


Ma reggeli első pisi, 12. dpo


[link]

[link]

2023. máj. 4. 08:22
 14/26 A kérdező kommentje:
12-es, gratulálok!
2023. máj. 4. 08:22
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok kedves kerdezo!😍boldog babavarast!✨☺️
2023. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!! Nekem egy éve ezen a napon lett pozitív a tesztem, emlékszem, majdnem elájultam. Szép emlék. Boldog babavárást kívánok.
2023. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De még bármi lehet nem?? Kémiai vagy korai vetélés...szombaton lenne esedékes hogy megjöjjön..szóval még nem korai az öröm??
2023. máj. 4. 08:56
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt korai vetelesem tavaly nyaron. Januar vegen teszteltem ismet pozitivat, azutan elegge gorcsoltem 2-3 napig. Sokat fekudtem, illetve sok magneziumot szedtem, minden rendben volt☺️

Annyit csinaltam meg, hogy minden nap ugyan olyan tipusu tesztet csinaltam (esetedben predictor), hogy erosodik e a vonal, ha igen az jo jel. Illetve heti egyszer clearblue digitalisat is csinaltam, mikor kiirta, hogy 2-3 hetes vagyok, teljesen megnyugodtam.

Szoval a teszted erosodott, ez jo jel, de biztonsag kedveert csinalj meg egyet holnap vagy holnaputan.

15-os voltam😊

2023. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#17 ilyenekre ne is gondolj! Igaz, bármi lehet, de egyelőre csak halkan örülj és légy türelmes. Valójában mást nem is tehetsz, de ne gondolj semmi rosszra :-))

A terhességem elején olyan ideges voltam (egy korabbi vetélés miatt), de kár mert úgyis lesz ahogy lesz.

Egy 37 hetes kismama :)

2023. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! Még nem merem elhinni! Vettem egy gagyibb minőségű tesztet is, hogy az mutatja-e, még nem használtam el...férjemnek még nem mertem elmondani, gondoltam majd szombaton...ha kibírom addig :D
2023. máj. 4. 09:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!