Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor megsincs baba?

Minii Vikii kérdése:

Most akkor megsincs baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ev elejen megszuletett az elso babank. Mindenkepp szeretnenk neki kistesot 1-2 even belul. Mensim a csaszar ota meg nem volt, viszont a napokban eleg faradtnak ereztem magam es megkivantam a colat, mint a kislanyomnal igy ellottem ket tesztet. Tudom reggel kellett volna tesztelni.

Duchesse szombat este (szerintem halvany pozi) predictor early vasarnap este(egyertelmu pozi) ma pedig gondoltam kivancsisagbol megnezem a digitalisat az pedig negativat mutatott szinten delutan. Igaz nem 20mpig martottam bele csak 5, valamiert ugy emlekeztem de szerintem ez nem befolyasolja.

Ugy tunik megsincs baba? Mas is jart mar igy? nagyon koszonom ha megosztjatok a tapasztalatotokat


[link]

[link]

[link]



2023. máj. 3. 21:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Hát a predi egyértelműen pozitív, a duchesse is.

Szerintem holnap reggel ismételj predivel, ha pozitív én elmennék egy vérvételre hcg szintet nézetni.


🙏 szorítok neked!

2023. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

A digitalis nem egy erzekeny teszt, talan emiatt nem pozitiv meg. Par nap mulva ismetelnem.

Drukkolok ☺️

2023. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bátor dolog 3-4 hónappal császár után újra babát vállalni.

Ez szerintem elég egyértelmű pozitív. A digitális pedig azért negatív,mert nem szívott fel elég vizeletet. Nem véletlen írják rá a 20 mp-t.

2023. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ment a zold kez mindenkinek, nagyon koszonom.

Igazabol nem szerettem volna meg babat es kicsit felek is, hogy minden rendben lesz-e (tudom vedekezni kellett volna)

2023. máj. 3. 22:08
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony pozitív.
2023. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

Hát, szerintem ez pozitív és nem, nem tudok gratulálni ehhez a felelötlenséghez. Basszus, ebbe bele is halhatsz, még most szültél császárral, ezt a terhességet a doki sem fogja javasolni megtartani, hiszen még helyre sem jött a méhed.


A heged szétválik, vérmérgezést kapsz, satöbbi, hát a gyerekedre nem gondolsz, mi lesz vele? Nem igaz, hogy nem tudod, hogy lesz a gyerek.

2023. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ezek közül a felső pozitív csak.


Én is csak "gratulálni" tudok. Most volt császárod, és már újból terhes vagy...

Arra nem gondoltál, hogy kicsit kiheverje a szervezeted az elsőt?

Nővérem volt ennyire csökött. Neki kis különbség kellett. 2.császárnál nem csak a gyereket vették ki, hanem a méhét is.

De te tudod.

2023. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti pozitív. A digitális lehet azért nem mutatta, mert kicsi még a terhesség. Év elején szültem én is, de nem mernék ilyen hamar vállalni babát, pedig simán szültem. Nem vagyok még a régi. Mindenképp írj, hogy mi volt az orvosnál, ha mész! Mi is szeretnénk kistesót, de várunk még egy kicsit (nem akarunk mi sem nagy korkülönbséget). 🙂
2023. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon friss még a csàszàrod. A tesztekkel kapcsolatban: pozitívak a sima csikos tesztek.

Nem akarlak el keseriteni de sajnos en is jartam mar ugy, hogy 2 tesztem is pozitiv volt aztan ra par napra negativ lett a következö teszt es utana sajnos a havim is meg jött, korai veteles volt sajnos, ha nem tesztelek nem is tudtam volna rola.

Neked azt kivanom legyen minden oke veletek :)

2023. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, kémiai, de én nagyobb esélyt látok arra, hogy a digitális érvénytelen így. Azért az 5mp, meg a 20 nagyon nem ugyanaz. Csinálj reggel egy normálisat normálisan.
2023. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!