Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitivat teszteltem, de...

Pozitivat teszteltem, de megjött a mensim időre. Igaz nem volt olyan erös, mint amilyen szokott lenni. Csináltam még egy tesztet és az is pozitiv volt. Lehet, hogy mégsincs baba?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tobb mint valoszinu hogy baba van,attol fuggetlenul hogy megjott!
2008. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miután megfogant a pocaklakóm nekem is megjött a menzeszem. 6 napig tartott, de olyan enyhe volt végig, mint az első és az utolsó napokon szokott. A két pozitív teszt teszt bíztató! Ha már nem menzeszelsz jelentkezz be a nőgyógyászodhoz, hogy ultrahanggal megerősítse a teszted eredményét.


Minden jót: egy 20 hetes kismama

2008. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is megjött a mensim,és közben terhes voltam,sőt a 2 barátnőm is vérzett,tehát ha pozitív a teszted,akkor nagy valószínűséggel gratulálok!!!!!!De!!!!Én azért véreztem,mert méhen kívüli voltam,ez nem riogatás akar lenni,hanem tényközlés.Mielőbb keresd fel a nődokid,hogy állapítsa meg a terhesség tényét,mert a vérzés sajna jelenthet méhen kívüli babát is,de NE ERRE GONDOLJ!!!!!!!!!Ez csak egy jó tanács volt!


Egészséges kisbabát kívánok,és probléma mentes gyönyörű várandósságot!!!!

2008. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 1 hetet késett a mensim és teljesen azt hittem terhes vagyok, de tegnap megjött:( Fehéres folyásom volt , fájtak és még most is fájnak a melleim, bebarnult a mellbimbóm, szúrkált és még most is szúrkál a hasam alja. Mensi után teszteljek egyet?

2008. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!