Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tesztek mellett mégsincs...

Ilyen tesztek mellett mégsincs baba?

Figyelt kérdés

Gondoltam, megosztom másokkal is, hogy lehet a Predictor Early-vel pofára esni a túlzott érzékenysége miatt.


Ma a vérvétel mindössze egy kémiai terhességet igazolt nálam, ilyen tesztek mellett:


[link]


Szóval tanulságként annyit javasolok, hogy ne használjátok ezt a tesztet, mert erősen benne van a pakliban vele, hogy hiú ábrándokba kerget, ha mégsem alakulnak jól a dolgok.

Persze tudja, amit kell. Nyilván elindult valami, azt kimutatta, de ilyen intenzitású tesztek mellett könnyen elkönyvelheti az ember lánya, hogy terhes, ugyanakkor a vérvételen mindössze 14 volt a HCG...


2019. nov. 30. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem kell korán tesztelgetni se.
2019. nov. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az összes érzékeny terhességi tesztnél így van, és a tájékoztatójukban is benne van... Ésszel kell használni.
2019. nov. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

A vetélés és kéniai mindig benne van a pakliban.

Elindul és nem lesz belőle semmi.


Ez nem az érzékeny teszt hibája


Sajnálom



U.i:

Eddig 3 dokim volt ( költözés)

Mindegyik 8-9. Héten vette csak biztosra, hogy oké.. lehet kiskönyvet kérni.

Előtte " lehet bármi" elvet vallották egymástól függetlenül

2019. nov. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó teszt!Azért ilyen erős,mert érzékeny.Nekem is volt kémiaim és vetélésem 2x is,de arrol nem a teszt tehetett.
2019. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron volt kémiaim, kb mialatt a tesztet mártottam a vizeletbe, megjött a vérzésem. A tesztem olyan lett mint az alsó teszt a képen. Ettől függetlenül most is ilyen tesztet vettem, most is olyan lett mint az alsó teszt, és tudom, hogy benne van a pakliban, hogy megjöhet. Ez egy nagyon jó teszt, nem a teszt miatt estél pofára. Egy hét késéssel és pozitív x epil tesztekkel is megjöhet a vérzésed, akkor meg az lenne a szr? Szóval én tanulságként azt javaslom neked, hogy ha nem akarsz ekkora pofára esést, akkor tesztelj ha már késik 1-2 hete. De megjegyzem, pofára esés bármikor jöhet.
2019. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Egyébként sajnálom, hogy így jártál.
2019. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!