Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van tojásfehérjeszerű nyák...

Ha van tojásfehérjeszerű nyák akkor lesz peteérésem is?

Figyelt kérdés
Hónapok óta rajta vagyunk a baba projekten, tavaly szeptemberben volt egy vetélésem viszont azóta nem sikerül. Pedig az is elsőre illetve előtte a kislányom is elsőre fogant. Voltam azóta mindenféle vizsgálaton mindent rendben találtak( Hasi UH-n is szépen értek a kis tüszők ) Viszont most az a bajom, hogy már második hónapja nem éreztem egyáltalán a peteérést, pedig kb. négy éve nem telt el úgy hónap. Most pedig semmi, még egy enyhe kis hasszurka sem volt. Most már lehet pont az a baj hogy ennyire figyelem magam, vagy tényleg nem tudom, Mondjuk olyan erős volt a pé-m hogy nem is kellett rá figyelni, akkor is éreztem. Tudom ne görcsöljek rá , de azért ez nem olyan egyszerű. Akinek volt hasonló tapasztalata szívesen olvasnám 🙏🏻
2023. máj. 4. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyák is érdekes dolog, mert nekem ebben a ciklusban 1 teljes héttel volt ilyen nyákom, és 1 hé t múlva lett csak pozitív az ovu tesztem. Én amúgy soha az életemben nem éreztem semmilyen szinten az ovut. Pár napja én is feltettem egy hasonló kérdést, és többen írták, hogy semmit sem éreznek. Nem vagyunk gépek, kinek így kinek úgy. Akár ciklus is változtathatja. Használsz LH tesztet? Persze az sem 100%, de sokat segít :)
2023. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem lehet tudni megreped e a tüsző vagy sem.


A nyákbak nem kell pl látványosnak lenni. Szülés előtt soha semmilyen ovus tübetem nem volt, pedig közel 7 év kellett a sikerhez. Szülés óta meg rosszabb, mint a mensi. A lényeg, hogy bent legyen minden megfelelő...lehet te most nem veszed észre a jeleket, de nem is kell. Használj lh tesztet, abból tudhatod van e pé vagy nincs. Pozi lh teszt után fix napra jön a mensi, tehát előrejelzésnek is szuper. Ha nem jön mensi akkor vagy terhes az ember, vagy elmaradt az ovu.

2023. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nyákom, inkább száraz is vagyok, mégis vérvétel igazolta az ovulációt. Ennyit erről.
2023. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!