Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásnak vannak...

A beágyazódásnak vannak jelei? Valamiből észre lehet venni? 😊

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek pecsételő barnázása van de pl nekem semmi nem volt
2023. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi egyik terhességnél sem.
2023. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem volt semmi jele és egyik női ismerősömnek sem. (Az anyák mindig kibeszélik ezeket XD) Igazából én eddig csak itt olvastam róla azt is csak kb 3-4 éve (előtte évekig nem volt ilyen, hogy beágyazódási jel.)


Ami előfordulhat, az a beágyazódás idején való pecsételés, ami nagyon rövid ideig, jelentkezik, tehát max egy nap veszi észre az ember és egy pénzérménél nem nagyobb foltot hagyhat. Ha az beágyazódás, akkor rá három napra mindig pozi lesz a teszt legalább halványan (10es érzékenységű), legalábbis itt mindenki erről számol be. Más jelről nem tudok és nem is olvastam még itt se :D MAjd talán pár év múlva megint kitalálnak valamit :D

2023. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus 21. napján volt egy barnás folt. Azt hittem megjön. De nem az volt. Másnapra sem jött meg. Gondoltam csinálok egy tesztet. X-epil 25-öst csináltam a 22. napon délután. És halvány pozitív lett . Ma vagyok pont a ciklus 35. napján és ugyanez a teszt erős pozitív lett.
2023. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!