Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem és ovuláció gondolo...

Peteérésem és ovuláció gondolom hogy van és volt mert félidös kis barnázás sűrűn előfordult ahogy emlékszem, és a menstruációm is erős. Van értelme tesztelnem?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, a menstruációm nem pontos, minden hónapban megjön de 30 naptól a 38-ig bármi lehet. Előfordult ennél szélsőségesebb idő is... Peteérésem és ovuláció gondolom hogy van és volt mert félidös kis barnázás sűrűn előfordult ahogy emlékszem, és a menstruációm is erős. Nem védekezünk 2 hónapja mert babát szeretnénk, utoljára Nov 27.-én jött meg és mostanában lenne aktuális újra. Menstruáció elötti görcseim vannak 2 napja mint máskor, ami más mint amúgy az a hasfeszülés, puffadás és telítettség érzés még ha nem is eszek semmit. Álandóan aludnék de ez a téli idő miatt is lehet :) Jó lenne már tudni csak mi a helyzet, Van értelme tesztelnem medi-labbal, kimutatná már ha terhes lennék? Vagy várjak amíg nem jön meg az elkövetkezendő két hétben? tudom kicsit türelmetlen vagyok, de minden egyes nap 100 évnek tűnik... nem is tudom hogy bírják azok akiknek évekig nem sikerül :(
2008. dec. 29. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Igazán azt lenne jó tudni, hogy kb mikor lehetett a peteérésed, mert ha azóta már eltelt legalább 10-11 nap, akkor elvileg kimutatja a teszt.


Most a 33-ik napon vagy, ami azt jelenti, hogy ha hogy ha a 23-ik napon vagy attól korábban volt peteérésed, elméletileg már pozitív lesz. De ha később, akkor negatív még akkor is, ha terhes vagy. Amúgy az állandóan aludnék érzés nem hiszem, hogy a télnek köszönhető.....


Én 15 hetes vagyok, kb a 10-ik hétig 8-nál tovább nem bírtam fennmaradni, és délután is aludtam a nagyfiammal minden nap.

2008. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a válaszod! Nem nagyon tudom mikor lehetett csak egy két félidős barnázást annó feljegyeztem amikor még nem tudtam hogy micsoda, és azok 14-17 nap körül voltak. Ezért gondolom hogy akkor nekem akörül lehet.

Mindenképpen reggeli vizelettel kellene csinálnom ugye?

2008. dec. 29. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha tényleg akkor volt a pé-d amikor gondolod, akkor már a délutáni vizelettel is olyan erős lesz a vonal, hogy leugrik a tesztről. De ha biztosra akarsz menni, várd meg a reggelt.
2008. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most teszteltem medi-labbal és megjelent a második csík igaz nem olyan erős mint az első de megjelent.... most tesztelek egy gabriellel de azon annyira halvány hogy talán nincs is semmi ott csak én képzelem? ilyenkor mi van? rettentően izgulok
2008. dec. 29. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:

A reggeli első pisiből tesztelj!

Ilyen korai terhességet az mutat ki rendesen...

Drukk++++++

2008. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.


Teszt reggel? mi volt?

2008. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia, nem volt több tesztem, most megyek venni. Fontos a reggeli pisi ha tegnap a délutániból is elvileg kimutatta? Nem tudom milyen tesztet vegyek mint 3. falytát a gabriel és medi-lab után
2008. dec. 30. 14:16
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon kedves hogy érdeklődsz :)
2008. dec. 30. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha elfogadsz egy javaslatot, van egy teszcsík ( baromi gagyinak néz ki ) az a neve, hogy pregimax, vagy pregimax plusz, két db-os változatban is kapható, a 2 db 800 ft körül van, Tesco-ban láttam már, meg asszem a Possmannban, nálunk gyógyszertárban is van. Nekem a Gabriel még csak olyan halványat mutatott reggeli! pisiből, hogy azt hittem káprázik a szemem, aztán ez a gagyi kis tesztcsík aznap délután szép élénkrózsaszín volt. Ha még nem vettél, próba-szerencse.
2008. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most olvasom csak amit írtál hogy visszajöttem a vásárlásból... úgyhogy már mind1 :) Az itteni gyógyszertárba mint kiderült csak gabriel-t,medi-lab-ot meg meg easy pregnancyt lehet venni, úgyhogy vettem egy gabrielt újra meg easy pregnancyt
2008. dec. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!