Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik a menstruációm....

3napja késik a menstruációm. Semmi előjel a mensinek. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Mindig óvszerrel védekezünk, nem is megy el bennem, már 3 napja késik. Történt olyan, hogy a nemiszervét hozzá dörzsölte az enyémhez óvszer nélkül és análoztunk is óvszer nélkül , de nem ment el egyszer sem bennem, ez alapján lehet szó a terhességről? Nagyon ideges vagyok. Mindig pontos a menstruációm!

21/L



2023. máj. 6. 07:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinnèm terhes vagy, ha nem került sperma a hüvelyedbe kizárt, hogy az lennél.
2023. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nem került sperma,mert nem ment el bennem egyszersem.
2023. máj. 6. 09:43
 13/35 anonim ***** válasza:
66%

13

Akkor nem vagy az.

2023. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Óvszerestől kivette és úgy ment el az ovszerban.
2023. máj. 6. 10:40
 15/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy terhes. De hétfőn vegyél tesztet, hogy megnyugodj.

Nem tudom amúgy miért lovagolsz ezen napok óta, mikor elmondásod szerint nem került a hüvelybe sperma.

Akkor mégis hogy lennél már terhes?

2023. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Mert félek, azért. És a neten sok mindent írnak, hogy hiába van óvszer és megfelelő védekezés úgyis teherbe lehet esni. Nem értem mit kell lehurrogni mindjárt a másikat , aki aggódik.
2023. máj. 6. 10:47
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

De mit vársz az itteni emberektől?

Nem látunk beléd, de többen le írtuk azt is hogy nem lehetsz így terhes, hacsak nem élvezett mégis beléd.

Ennél többet senki nem tud tenni, nem tud okosabbat mondani.

Viszont ha jártál valaha biológia órára, tudhatnád, hogy a sperma nem fog bemászni a hüvelyedbe.

Tehát nem tudom hogy mi van a fejedben, mégis mitől lennél terhes ha nem élveztek beléd, de még csak előváladék se került beléd, mert óvszert használtatok?!

Meg fog jönni, bármitől késhet.

2023. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Ok. Megértettem, köszönöm!
2023. máj. 6. 12:01
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem úgy megy hogy rád néz valaki és terhes leszel, ennyire azért nem egyszerű.

Persze a védekezés az fontos, de ti védekeztetek. Tehát a terhesség kizárható.

Viszont az análnál használjatok viccen kívül gumit, mert nagyon csúnya fertőzéseket össze lehet így szedni.

És ne idegeskedj, biztos meg fog jönni a napokban. ;)

2023. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Próbálok megnyugodni. De sajnos édesanyám is tudja, mert ő neki kötelező beszámolnom minden ilyenről és már a sárga földig elátkozott!
2023. máj. 6. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!